Epson WorkForce DS-60000
► Hivatalos ajánlatkérés ittExtra sebesség, extra megbízhatóság Az Epson WorkForce DS-60000 az elektronikus archiválás valódi bajnoka. Megbízható és sokoldalú, A3-as méretű szkenner, melyet kifejezetten vállalatok számára fejlesztettek annak érdekében, hogy a munka egyszerre gyors és hatékony legyen. A szkenner a 200 db A3-as lapot kezelő automata lapadagolónak, az egymenetes kétoldalas lapolvasásnak, valamint a kettősadagolás-érzékelésnek köszönhetően nem csak a gyors, de a biztonságos digitalizálást is garantálja.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 20. |
| Cikkszám: | B11B204231 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Youtube videók
Leírás
A középvállalkozások és a nagyvállalatok számára is kiváló döntés
Percenként 40 oldalas lapolvasás, illetve 80 kép/perc szkennelési sebesség 600 dpi x 600 dpi minőségben. Az Epson WorkForce DS-60000 paramétereinek köszönhetően a hatékonyabb dokumentumkezelést igénylő középvállalkozások és a nagyvállalatok igényeit egyaránt képes kielégíteni.
Kifejezetten arra tervezték, hogy gördülékenyebbé tegye a mindennapos munkát, ezzel hozzájárulva a produktivitás folyamatos növekedéséhez.
Tudatos munkaszervezéshez elengedhetetlen választás
A Document Capture Pro megkönnyíti az eszköz dokumentumkezelő rendszerekbe történő integrálását, ezáltal felgyorsítja a munkát és hatékonyan növeli a termelékenységet. A segítségével beolvasott adatokat bármilyen dokumentumtároló vagy -kezelő rendszerben rögzíthetjük, és az átalakítás, valamint a terjesztés feladata sem jelent kihívást.
Nincs bemelegedési idő, így beüzemelés után azonnal használható. A tökéletes eredményt az olyan funkciók teszik teljessé, mint az üres oldalak átugrása, az előre megadott beállítások használata, az automatikus oldalfelosztás, a raszter eltávolítása, vagy épp az automatikus képforgatás.
Az Epson WorkForce DS-60000-rel akár több felhasználó is dolgozhat egyszerre
A készülék funkciói külön megvásárolható hálózaticsatlakozó-panel segítségével bővíthetők. Ez lehetővé teszi azt, hogy egyszerre akár több felhasználó számára is biztosíthassuk a hatékony munkavégzést.
Emellett a hálózaticsatlakozó-panel és a Document Capture Pro megoldásaival a felhasználók olyan előnyöket élvezhetnek, mint az azonnali lapolvasási funkciók, de a lapolvasási funkció testre szabhatósága is megvalósul. Így válnak a nemszeretem, bonyolult feladatok is könnyen elvégezhetővé.
Az Epson WorkForce DS-60000-et egyébként ingyenes szállítással, akár 1 munkanapon belüli kiszállítással is megszerezheted.
Paraméterek
| Szkenner típusa | Síkágyas szkenner, Lapbehúzó szkenner |
| Szkennelés felbontása | 600 dpi x 600 dpi (vízszintes x függőleges) |
| ADF Minimális dokumentumméret | 68 mm x 120 mm (vízszintes x függőleges) |
| Maximális dokumentumméret-ADF | 297 mm x 2.540 mm (vízszintes x függőleges) |
| Papírformátumok | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, Legal, Executive |
| Színmélység | Bemenet:48 Bit Színek / 16 Bit Monokróm , Kimenet:24 Bit Színek / 8 Bit Monokróm |
| Ultrahangos érzékelő | Igen |
| Kategória | Nagy kapacitás, Általános iroda |
| Szkenner Fényforrás | ReadyScan-LED technológia |
| LCD kijelző | Opcionális hálózati interfész panel |
| Szkennelés sebessége | Monokróm:40 Lap/perc - Szín:40 Lap/perc mérve ezzel:Méret:A4 , Felbontás:200 / 300 dpi, Monokróm:80 kép/perc - Szín:80 kép/perc mérve ezzel:Méret:A4 , Felbontás:200 / 300 dpi |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | ADF Papírsúly |
| Automatikus betöltés | 35 - 128 g/m² |
| Javasolt napi átlagterhelés | 5.000 Oldalak |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 200 Oldalak |
| Kétoldalas beolvasás | Van |
| Jellemzők | Üres oldalak átugrása, Előre megadott beállítások, Automatikus oldalfelosztás, Automatikus egyensúly-korrekció, Automatikus felismerés több oldalas dokumentumnál, Automatikus fekete-fehér/színfelismerés, dupla képleadás (csak Windows), automatikus képforgatás, Szövegjavítás, Kártyasimítás, Életlen elmaszkolása, Raszter eltávolítása, Könyvgerinc-korrekció, Mappa automatikus létrehozása, Vonalkód-felismerés, Zónák szerinti OCR-A és OCR-B támogatás, Feladatok manuális/automatikus elválasztása |
| Kiadvány-formátum | JPEG, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, Szkennelés PDF-be/kötegelt, Szkennelés kereshető PDF-be, Szkennelés adatvédett PDF-be, PDF/A |
| Fájltömörítési jellemzők | Hardveres JPEG képtömörítés, TIFF tömörítés (JPEG(7) , CCITT G4, LZW), PDF-tömörítés |
| Fejlett dokumentum-integrálás | Szkennelés e-mailben küldéshez, Szkennelés FTP-n küldéshez, Szkennelés Microsoft SharePoint® részére, Szkennelés nyomtatáshoz, Szkennelés webes mappába, Szkennelés hálózati mappába |
| Csatlakozók | B típusú USB 2.0 |
| Hálózati interfész panel | Választható |
| Ethernet beállítások | 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T / Teljes duplex / Félduplex |
| Panel típusa | 5 soros LCD „Push scan” funkciókkal |
| „Push scan” funkciók | Igen (Document Capture Pro szoftverrel) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V |
| Termék méretei | 640 x 522 x 289 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 26,9 kg |
| Meghajtók | TWAIN, WIA, ISIS (webes letöltés) |
| Mellékelt szoftverek | ABBYY FineReader® Sprint 8.0 (MacOS), ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows), Epson Document Capture Pro, Epson Document Capture Pro Server (ingyenesen letölthető), Epson Event Manager (csak Macintosh), Epson Scan, EpsonNet Config 2 |
| Kompatibilis operációs rendszer | XenApp 5.0, XenApp 6.0, Mac OS 10.4+, Presentation Server 4.5, Terminálszolgáltatás, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows Server 2003 (32/64 bites), Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64, Windows Server 2003 R2 |
| Elektronikai szabványok | Energy Star minősítés |
| Energiafogyasztás | 79 Watt, 12,5 Watt (gazdaságos), 1,5 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Zajszint.Működés közben | 67,9 dB (A) |
| Páratartalom | Üzemeltetés 10% - 80%, Tárolás 10% - 85% |
| Hőmérséklet | Üzemeltetés 5°C - 35°C, Tárolás -25°C - 60°C |
| A doboz tartalma | Nyomtató, Tápkábel, Beállítási utasítás, Szoftver (CD), USB-kábel, Garancia dokumentum |
| Opciók | Roller Assembly Kit |
Vélemények
Hasonló termékek
► Hivatalos ajánlatkérés itt
Professzionális A3-as méretű hálózati dokumentum szkenner
- Nagyvállalatok számára ideális választás
- 70 oldal/perc ill. 140 kép/perc szkennelési sebesség
- 200 lapos A3-as automata adagoló
- nincs bemelegedési idő
- problémamentes
- beépített hálózati interfésszel
- támogató szoftverek a gyors és átlátható dokumentum kezelésre
- egyszerűen integrálható
