Epson EB-720 lézerprojektor
Kiemelkedő hatékonyságú lézerprojektorKompakt, megfizethető projektor, amely költséghatékony és együttműködésen alapuló digitális munkaterületet varázsol minden környezetbe.
A kompakt és megfizethető megoldás az iroda méretétől függetlenül teszi lehetővé a kompromisszumok nélküli, lebilincselő előadások tartását. A nagy képméretnek és a rugalmas formátumnak köszönhetően a tartalom bármilyen szögből megtekinthető, a résztvevők pedig közvetlenül a saját eszközeikről oszthatják meg a tartalmakat, megvalósítva ezzel a tökéletes együttműködési élményt.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HA01040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,55 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 3.800 Lumen- 2.660 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 3.800 Lumen - 2.660 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2012 szabványnak megfelelően |
| Felbontás | XGA, 1024 x 768, 4:3 |
| Képarány | 4:3 |
| Kontrasztarány | 2.500.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:± 3 °, Manuális vízszintes ± 3 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| 2D függőleges képfrissítési frekvencia | 100 Hz - 120 Hz |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 0,32 - 0,43:1 |
| Zoom | Digital, Factor:1 - 1,35 |
| Objektív | Optikai |
| Vetítési méret | 65 hüvelyk - 110 hüvelyk |
| Az objektív F értéke | 1,6 |
| Gyújtótávolság | 3,7 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Offset | 7:1 |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0 (2x), B típusú USB 2.0, RS-232C, Ethernet interfész (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Wi-Fi Direct, VGA be (2x), VGA ki, HDMI be (3x), Miracast, Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (3x), mikrofonbemenet |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | HTTPS, IPv4, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Jelszóvédelem, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Vezeték nélküli LAN biztonsági funkciók, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Mozi, Bemutató, sRGB, Iskolai tábla |
| Jellemzők | A/V mute, Ívkorrekció, Automatikus bekapcsolás, Automatikus forráskeresés, Beépített hangszóró, CEC-kompatibilis, Digitális zoom, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Egyszerű OSD előbeállítás, Email notification, Kezdőlap, Vízszintes és függőleges trapézkorrekció, Képeltolás, Azonnali be/ki, Mail notification function, Mikrofonbemenet, Hálózat-adminisztráció, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, Quick Corner, Ütemezés funkció, Osztott képernyő funkció, Super resolution, Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható |
| Interaktivitás | Nem |
| Szín-üzemmódok | Tábla, Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB |
| Projector control | via:AMX, Crestron (hálózat), Extron, Crestron (csak RS-232c), Crestron Integrated Partner, Crestron RoomView, Extron IP Link, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése, Control4 Simple Device Discovery protokoll |
| Energiafogyasztás | 255 Watt, 197 Watt (gazdaságos), 0,5 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 356 x 395 x 133 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 5,7 kg |
| Zajszint.Normál | 36 dB (A) - Gazdaságos:26 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Mellékelt szoftverek | iProjection, Epson Projector Management |
| Opciók | Csatlakozó- és vezérlődoboz, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, Wall mount, Vezeték nélküli LAN modul |
| Hangszóró | 16 Watt |
| A doboz tartalma | Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, Kivehető akkumulátor x2 |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóterem, Együttműködési terület/Osztályterem |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztalhoz rögzített, Falra rögzített |
| Színes | Fehér |
| TCO tanúsítvány | For further information relating to TCO Certified please visit https://tcocertified.com/files/certification/Information-document-for-end-users.pdf |
| Garancia | 60 hónap Bevitel vagy 12.000 o |
Vélemények
Hasonló termékek
Kiemelkedő hatékonyságú ST lézerprojektor
A 3LCD technológiával működő, sokoldalú lézerprojektor kiváló minőségű full HD tartalmakat biztosít a tárgyalókban és az osztálytermekben egyaránt.
Az EB-L210SF az alapfelszereltség részeként minőségi látványt és számos funkciót kínál, hogy a felhasználók többet kapjanak a pénzükért. Fényes és élénk full HD képe akár 125" méretig is nagyítható. Kompakt és könnyű kialakításának köszönhetően tökéletes mobil megjelenítő megoldás a tárgyalásokhoz, de falra vagy mennyezetre is szerelhető, felszabadítva ezzel a munkaterületet.
Kiemelkedő hatékonyságú lézerprojektor
Ösztönözze a hatékony csapatmunkát egy megfizethető, nagyméretű megjelenítési megoldással, amely a termelékenységet és a csatlakoztathatóságot egyaránt növeli
- Vezeték nélküli csatlakoztatás
- Problémamentes együttműködés
- Korlátlan betekintési szög
A kompakt és megfizethető megoldás az iroda méretétől függetlenül teszi lehetővé a kompromisszumok nélküli, lebilincselő előadások tartását. A nagy képméretnek és a rugalmas formátumnak köszönhetően a tartalom bármilyen szögből megtekinthető, a résztvevők pedig közvetlenül a saját eszközeikről oszthatják meg a tartalmakat, megvalósítva ezzel a tökéletes együttműködési élményt.
Kiemelkedő hatékonyságú lézerprojektor
Sokoldalú lézerprojektoros megoldás a kiváló minőségű tartalom nagy, méretezhető megjelenítéséhez, vezeték nélküli vagy vezetékes csatlakoztatási lehetőségekkel
- Vezeték nélküli csatlakoztatás
- Problémamentes együttműködés
- Elsőrangú kép és hang
A kompakt és megfizethető megoldás az iroda méretétől függetlenül teszi lehetővé a kompromisszumok nélküli, lebilincselő előadások tartását. A nagy képméretnek és a rugalmas formátumnak köszönhetően a tartalom bármilyen szögből megtekinthető, a résztvevők pedig közvetlenül a saját eszközeikről oszthatják meg a tartalmakat, megvalósítva ezzel a tökéletes együttműködési élményt.
