Epson EB-805F projektor
Ár:
1.459.990 Ft
(1.149.598 Ft + ÁFA)
Megoldás a digitális reklámraAz EB-805F egy olyan nagy fényerejű, méretezhető, ultrarövid vetítési távolságú megjelenítő megoldás, amelynek köszönhetően az Epson újításai a digitális reklámok területén is hozzáférhetővé válnak.
Amellett, hogy a lézeres megjelenítő eszköz képes életre kelteni az informatív reklámokat, 130 hüvelykig méretezhető képek kivetítésére is alkalmas. A szegély nélküli képek, valamint a rendkívül széles felületekre történő vetítés révén (mely kivitelezhető akár üveg vagy lekerekített falfelületeken is) új dimenziót nyit a digitális reklámok terén.
Az EB-805F 1080p Full HD képminőséggel jellemezhető, és látványos, informatív megjelenést garantál a kiskereskedelmi és a vendéglátóipari alkalmazások, továbbá a turisztikai látványosságok számára.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11H923640 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia |
| LCD panel | 0,62 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 5.000 Lumen- 3.500 Lumen (gazdaságos) |
| Fehérfény kibocsátás | 5.000 Lumen - 3.500 Lumen (gazdaságos) |
| Felbontás | Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | Over 2.500.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:± 3 °, Manuális vízszintes ± 3 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| 2D függőleges képfrissítési frekvencia | 192 Hz - 240 Hz |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 0,27 - 0,37:1 |
| Zoom | Digital, Factor:1 - 1,35 |
| Objektív | Optikai |
| Vetítési méret | 65 hüvelyk - 130 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 0,4 m ( 65 hüvelyk képernyő |
| Vetítési távolság – Tele | 0,8 m ( 130 hüvelyk képernyő |
| Az objektív F értéke | 1,5 |
| Gyújtótávolság | 3,9 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Offset | 9:1 |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0 (2x), B típusú USB 2.0, USB-táp, RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5) (opcionális), VGA be (2x), VGA ki, HDMI be (3x), HDMI ki, Kompozit ki, HDBaseT, Miracast (opcionális), Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (3x) |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Jelszóvédelem, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Jelszavas védelem |
| Jellemzők | Ívkorrekció, Automatikus bekapcsolás, Automatikus forráskeresés, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Daisy Chain-vetítés, Digitális zoom, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Telepítés illesztőprogram nélkül, Edge Blending technológia, Email notification, Kezdőlap, Vízszintes és függőleges trapézkorrekció, Képeltolás, Hosszú fényforrás-élettartam, Hálózat-adminisztráció, OSD másolási funkció, Quick Corner, Ütemezés funkció, Osztott képernyő funkció, Ultraszéles kijelző (16:6), Internetes irányítás, Webes távirányító, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Tábla, Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB, DICOM SIM, Multi Projection |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Crestron RoomView, Extron IP Link, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése, Control4 Simple Device Discovery protokoll |
| Energiafogyasztás | 366 Watt, 262 Watt (gazdaságos), 0,5 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Hőelnyelés | 1.244 BTU/hour (max) |
| Tápfeszültség | AC 220 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 458 x 375 x 210 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 9,4 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:27 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Mellékelt szoftverek | Content DIY App, iProjection, Epson Projector Content Manager, Epson Projector Management |
| Opciók | Vezeték nélküli LAN modul |
| Hangszóró | 8 Watt, Sztereó:Sztereó |
| A doboz tartalma | CD útmutató, Kábelburkolat, Objektívfedél, Tápkábel, Távvezérlő elemekkel, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Kültéri/kiskereskedelmi, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek, Falra rögzített |
| Színe | Fekete |
| Garancia | 60 hónap Bevitel vagy 12.000 o |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Egy sokoldalú, belépő szintű lézerprojektor, amely 6000 lumen fényerejű WUXGA felbontásával ideális a már meglévő, lámpás projektorok helyettesítésére.
- WUXGA lézerprojektor
- 6000 lumen fényerő
- HDBaseT-csatlakozás
- Ötéves, 12 000 üzemórás garancia
Az EB-L615U modell egy belépő szintű lézerprojektor, amellyel ideálisan helyettesítheti a hagyományos, lámpás modelleket a tárgyalótermekben és oktatási intézményekben. Kiemelkedő, 6000 lumen fényerővel rendelkezik, Full HD WUXGA felbontást, és számos olyan nagyszerű szolgáltatást nyújt, mint például a HDBaseT, a HDMI-csatlakozás, a képernyőtükrözés és az objektívmozgatás.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.464.290 Ft
(1.152.984 Ft + ÁFA)
WXGA felbontású installációs projektor
Könnyen beállítható és minimális karbantartási igényű – a 7500 lumenes WXGA installációs projektor nagy fényerejű képeket, és élénk színeket nyújt.
- WXGA felbontás
- 7500 lumen
- Többféle opcionális objektívvel használható
- Rugalmas elhelyezés
A professzionális prezentációkhoz a rendezvénytermekben ideális választás az EB-G7200W, mivel az Epson 3LCD technológiájának köszönhetően gazdag, élénk színeket biztosít és egyformán erős fehér- és színesfény kibocsátással rendelkezik. A rugalmas telepítési lehetőségekkel rendelkező és alacsony karbantartási igényű projektor gondtalan megoldást biztosít azokban a helyzetekben, ahol csak a legjobb kivetítés jöhet szóba.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.437.900 Ft
(1.132.205 Ft + ÁFA)
Lézeres kivetítési megoldás
Az EB-L630U fix objektíves lézerprojektor 6200 lumen fényerejével ideális oktatási, vállalati, kereskedelmi és turisztikai látványosságok számára.
- 6200 lumen
- Széles tartományú lencseshift
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kisebb és kompaktabb kivetítési megoldásokkal. Az EB-L630U még hatékonyabb, gyakorlatiasabb és kreatívabb kivetítő alkalmazásokat biztosít számos különböző iparág számára.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.499.900 Ft
(1.181.024 Ft + ÁFA)
