Epson EB-992F HD Projektor Fehér
Vezeték nélküli, együttműködést elősegítő kivetítőVálassza ezt a minden szükséges funkcióval rendelkező, nagy fényerejű és méretezhető megjelenítési megoldást, amely többféle csatlakozási lehetőséget kínál, és egyszerű beállítani.
A lehető legtöbbet hozhatja ki bemutatóiból ezzel a nagy fényerejű Full HD projektorral, amelynek nagy vetítőfelülete igény szerint méretezhető. Hosszú élettartamú lámpájának köszönhetően éveken keresztül használhatja a tanórákon anélkül, hogy lámpacserére volna szükség vagy a légszűrővel kellene foglalkoznia. Beállítása egyszerű, számos csatlakozási megoldást kínál, így könnyen megjeleníthet tartalmakat különböző készülékekről.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11H988040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,61 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 4.000 Lumen- 2.400 Lumen (gazdaságos) |
| Fehérfény kibocsátás | 4.000 Lumen - 2.400 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2012 szabványnak megfelelően |
| Felbontás | Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 |
| Nagy felbontás | Full HD |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 16.000:1 |
| Fényforrás | Lámpa |
| Izzó | UHE, 230 W, 6.500 h Élettartam, 17.000 h Élettartam (tartalék üzemmódban) |
| Keystone-korrekció | Auto függőleges:± 30 °, Manuális vízszintes ± 30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| 2D függőleges képfrissítési frekvencia | 100 Hz - 120 Hz |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 1,32 - 2,14:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,6 |
| Objektív | Optikai |
| Vetítési méret | 30 hüvelyk - 300 hüvelyk |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,76 m - 2,86 m ( 60 hüvelyk képernyő |
| Az objektív F értéke | 1,51 - 1,99 |
| Gyújtótávolság | 18,2 mm - 29,2 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Offset | 10:1 |
| USB kijelző funkció | 3 az 1-ben:kép / egér / hang |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0, B típusú USB 2.0, RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), VGA be (2x), VGA ki, HDMI be (2x), Kompozit ki, Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (2x), Cinch audiokimenet, mikrofonbemenet, Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Miracast |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Nyílás biztonsági kábel számára, Vezeték nélküli LAN biztonsági funkciók, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Mozi, Bemutató, sRGB, Iskolai tábla |
| Jellemzők | AV némító csúszka, Automatikus trapézkorrekció, Beépített hangszóró, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Egyszerű OSD előbeállítás, Vízszintes és függőleges trapézkorrekció, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, PC nélkül, Quick Corner, Osztott képernyő funkció, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjecton QR-kóddal beállítva |
| Szín-üzemmódok | Tábla, Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB |
| Projector control | via:AMX, Crestron (hálózat), Control4, Extron |
| Energiafogyasztás | 327 Watt, 225 Watt (gazdaságos) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 309 x 282 x 90 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 3,1 kg |
| Zajszint | Normál:37 dB (A) - Gazdaságos:28 dB (A) |
| Hőmérséklet | Üzemeltetés 5°C - 40°C, Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Mellékelt szoftverek | iProjection, Epson Projector Management |
| Opciók | Dokumentumkamera, Puha hordtáska, Vezeték nélküli LAN modul |
| Hangszóró | 16 Watt |
| A doboz tartalma | VGA-kábel, Nyomtató, Tápkábel, Rövid beállítási útmutató, Távvezérlő elemekkel, Használati utasítás, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Hordozható/Összecsukható, Együttműködési terület/Osztályterem |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér |
| Garancia | 60 hónap Bevitel, Izzó:60 hónap vagy 1.000 o |
Vélemények
Hasonló termékek
Most ajándék választható vászonnal bruttó 30 000Ft értékig. Hívj minket a részletekért: 06 80 111 888
Nagy fényerejű HD-Ready WXGA projektor
Tegye magasra a mércét ezzel a nagy, 4200 lumen fényerejű WXGA projektorral, amely többféle csatlakozási megoldást kínál és egyszerű beállítani.
- 4200 lumen
- WXGA
- 3LCD technológia
- 1,6x-os optikai zoom
Optimalizálja a bemutatóiban rejlő lehetőségeket ezzel a nagy fényerejű WXGA projektorral, amelynek nagy vetítőfelülete igény szerint méretezhető. Ezzel a megbízható projektorral elfeledheti a rengeteg állásidőt, hiszen akár éveken keresztül használható anélkül, hogy lámpacserére volna szükség vagy a légszűrővel kellene foglalkoznia. Többféle csatlakozási megoldást kínál és egyszerű beállítani.
Most ajándék választható vászonnal bruttó 30 000Ft értékig. Hívj minket a részletekért: 06 80 111 888
Rövid vetítési távolságú projektor
- WXGA
- 3400 lumen színesfény kibocsátás
- 3400 lumen fehérfény kibocsátás
- HD ready
- HD-ready WXGA
- 3000 lumen
- Osztott képernyő
- Ultra hordozható
