Epson EB-L1050U 3LCD installációs projektor
|
Ez az egyszeri telepítést igénylő lézerprojektor olyan helyszínekre ideális, ahol nagy, részletgazdag és jó minőségű kép vetítése szükséges.
Ezt a megfizethető, 5500 lumen fényerejű, cserélhető lencséket kínáló és a lézer által nyújtott képminőséggel rendelkező installációs projektort „csak vázként” értékesítjük, így a felhasználó kiválaszthatja a legideálisabb lencsét az Epson széles választékából. Ez a lézerprojektor rugalmas telepítésének, alacsony karbantartási igényeinek, valamint modern és kompakt kivitelének köszönhetően számos különböző, nagy méretű helyszínen felhasználható.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11H942940 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia |
| LCD panel | 0,76 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 5.500 Lumen- 3.850 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 5.500 Lumen - 3.850 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2012 szabványnak megfelelően |
| Álló színesfény kibocsátás | 5.500 lm |
| Álló fehérfény kibocsátás | 5.500 lm |
| Felbontás | WUXGA, 1920 x 1200, 16:10 |
| Nagy felbontás | 4K-felbontás |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 2.500.000:1 |
| Native Contrast | 2.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:± 45 °, Manuális vízszintes ± 30 ° |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 0,35 - 10,11:1 |
| Zoom | Motorized, Factor:1 - 1,6 |
| Objektív | varies by lens |
| Lencseváltás | varies by lens |
| Vetítési méret | varies by lens |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | )varies by lens |
| Vetítési távolság – Tele | )varies by lens |
| Vetítési távolság wide/tele | )varies by lens |
| Az objektív F értéke | varies by lens |
| Gyújtótávolság | varies by lens |
| Fókusz | varies by lens |
| Offset | varies by lens |
| Cserélhető objektív | Igen |
| Alap objektív | Nem tartozék |
| Csatlakozók | USB 2.0 Type B (Service Only), RS-232C, WLAN (2x), VGA be, DVI be, HDMI be, BNC be, HDBaseT, Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (3x), Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), VGA ki, HDMI (HDCP 2.2), Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcionális) |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Jelszavas védelem |
| Jellemzők | 4K-felbontás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Lencsepozíció megőrzése |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Prezentáció, DICOM SIM, Multi Projection, BT709 |
| Projector control | via:AMX, Crestron (hálózat), Extron |
| Energiafogyasztás | 345 Watt, 252 Watt (gazdaságos), 0,5 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Hőelnyelés | 1.173 BTU/hour (max) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 545 x 484 x 189 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 16,9 kg |
| Zajszint | Normál:34 dB (A) - Gazdaságos:30 dB (A) (4K enhancement OFF) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | légszűrő, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, MB22 mennyezeti konzol, Vezeték nélküli LAN modul |
| A doboz tartalma | CD útmutató, Kábelburkolat, Lens connector cap, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóterem, Nagy tárgyalótermi/Előadótermi, Projection Mapping, Bérbeadásra/rendezvényekre, Kültéri/kiskereskedelmi, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színe | Fehér |
| TCO tanúsítvány | For further information relating to TCO Certified please visit https://tcocertified.com/files/certification/Information-document-for-end-users.pdf |
| Garancia | 60 hónap Bevitel vagy 20.000 o |
Vélemények
Hasonló termékek
Lézeres kivetítési megoldás
Az EB-L730U fix objektíves lézerprojektor 7000 lumen fényerejével ideális oktatási, vállalati, kereskedelmi és turisztikai látványosságok számára.
- 7000 lumen
- Széles tartományú lencseshift
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kisebb és kompaktabb kivetítési megoldásokkal. Az EB-L730U még hatékonyabb, gyakorlatiasabb és kreatívabb kivetítő alkalmazásokat biztosít számos különböző iparág számára.
Rövid vetítési távolságú projektor
Az EB-L635SU rövid vetítési távolságú, 6000 lumenes lézerprojektor ideális olyan felhasználók számára, akiknek nagy méretű képek létrehozására van szüksége kis helyen.
- 6000 lumen
- Rövid vetítési távolságú projektor
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kompaktabb rövid vetítési távolságú kivetítési megoldásokkal. Az EB-L635SU hatékony, praktikus és kreatív alkalmazásokat biztosít az oktatás, a vállalatok, a múzeumok és a turisztikai látványosságok számára szükséges kivetítésekhez. Mindezt a képminőség és a rugalmas lencseshift feláldozása nélkül sikerült elérni.
Nagy teljesítményű, 8000 lumen fényerejű WUXGA 3LCD projektor
Kompakt, a fenntarthatóságot szem előtt tartva tervezett, megfizethető árú projektor, amely rugalmas telepítést és használatot kínál
- 8000 lumen, 3LCD technológia
- WUXGA, széles tartományú lencseshift
- Rugalmas elhelyezés
- Sokoldalú és egyszerű csatlakoztatás
A 8000 lumen fényerejű EB-L890U WUXGA felbontással, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal támogatja az élvezetes prezentációkat. Eco módban akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas. A manuális lencseshifttel és 1,6-szoros zoommal, valamint 10 W-os hangszórókkal és fix központi objektívvel működő projektor ideális választás professzionális alkalmazásokhoz, hiszen rugalmas vezérlési lehetőségeket kínál HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
