Epson EB-L615U WUXGA lézerprojektor
Ár:
1.464.290 Ft
(1.152.984 Ft + ÁFA)
|
Egy sokoldalú, belépő szintű lézerprojektor, amely 6000 lumen fényerejű WUXGA felbontásával ideális a már meglévő, lámpás projektorok helyettesítésére.
Az EB-L615U modell egy belépő szintű lézerprojektor, amellyel ideálisan helyettesítheti a hagyományos, lámpás modelleket a tárgyalótermekben és oktatási intézményekben. Kiemelkedő, 6000 lumen fényerővel rendelkezik, Full HD WUXGA felbontást, és számos olyan nagyszerű szolgáltatást nyújt, mint például a HDBaseT, a HDMI-csatlakozás, a képernyőtükrözés és az objektívmozgatás.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11H901140 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:D10 |
| Színesfény kibocsátás | 6.000 Lumen- 4.200 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 6.000 Lumen - 4.200 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2012 szabványnak megfelelően |
| Felbontás | WUXGA, 1920 x 1200, 16:10 |
| Nagy felbontás | Full HD |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | 2.500.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:± 30 °, Manuális vízszintes ± 30 ° |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 1,35 - 2,20:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,6 |
| Az objektív zoom tartománya | 1,35 - 2,2:1 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ± 50 %, vízszintes ± 20 % |
| Vetítési méret | 50 hüvelyk - 500 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1,4 m - 14,8 m |
| Vetítési távolság – Tele | 2,4 m - 23,8 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,44 m - 23,84 m |
| Az objektív F értéke | 1,5 - 1,7 |
| Gyújtótávolság | 20 mm - 31,8 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0, B típusú USB 2.0, RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n, VGA be (2x), VGA ki, HDMI be (2x), HDBaseT, Miracast, Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (2x) |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Biztonsági sáv, Lakat, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Mozi, Bemutató, sRGB, DICOM SIM |
| Jellemzők | Automatikus bekapcsolás, Automatikus bemenetválasztás, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hosszú fényforrás-élettartam, OSD másolási funkció, iProjection alkalmazás a Chromebookhoz, Quick Corner, Képernyőtükrözés, Osztott képernyő funkció, iProjection alkalmazás, iProjecton QR-kóddal beállítva |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB, DICOM SIM, Multi Projection |
| Projector control | via:AMX, Crestron (hálózat), Control4, Extron |
| Energiafogyasztás | 353 Watt, 265 Watt (gazdaságos), 0,3 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 304 x 120 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 8,5 kg |
| Zajszint | Normál:38 dB (A) - Gazdaságos:27 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Mellékelt szoftverek | EasyMP Monitor |
| Opciók | légszűrő, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, MB22 mennyezeti konzol |
| Hangszóró | 10 Watt |
| A doboz tartalma | Kábelburkolat, VGA-kábel, Nyomtató, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, Felhasználói kézikönyv (CD-ROM) |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóterem, Nagy tárgyalótermi/Előadótermi, Együttműködési terület/Osztályterem, Kültéri/kiskereskedelmi, Turisztikai látványosság |
| Színe | Fekete |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Megoldás a digitális reklámra
Az EB-805F egy olyan nagy fényerejű, méretezhető, ultrarövid vetítési távolságú megjelenítő megoldás, amelynek köszönhetően az Epson újításai a digitális reklámok területén is hozzáférhetővé válnak.
- Ultra rövid vetítési távolság
- Akár 130" méretű kép
- 5000 lumen
- Rugalmas lejátszás
Amellett, hogy a lézeres megjelenítő eszköz képes életre kelteni az informatív reklámokat, 130 hüvelykig méretezhető képek kivetítésére is alkalmas. A szegély nélküli képek, valamint a rendkívül széles felületekre történő vetítés révén (mely kivitelezhető akár üveg vagy lekerekített falfelületeken is) új dimenziót nyit a digitális reklámok terén.
Az EB-805F 1080p Full HD képminőséggel jellemezhető, és látványos, informatív megjelenést garantál a kiskereskedelmi és a vendéglátóipari alkalmazások, továbbá a turisztikai látványosságok számára.
Az EB-805F 1080p Full HD képminőséggel jellemezhető, és látványos, informatív megjelenést garantál a kiskereskedelmi és a vendéglátóipari alkalmazások, továbbá a turisztikai látványosságok számára.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.459.990 Ft
(1.149.598 Ft + ÁFA)
WXGA felbontású installációs projektor
Könnyen beállítható és minimális karbantartási igényű – a 7500 lumenes WXGA installációs projektor nagy fényerejű képeket, és élénk színeket nyújt.
- WXGA felbontás
- 7500 lumen
- Többféle opcionális objektívvel használható
- Rugalmas elhelyezés
A professzionális prezentációkhoz a rendezvénytermekben ideális választás az EB-G7200W, mivel az Epson 3LCD technológiájának köszönhetően gazdag, élénk színeket biztosít és egyformán erős fehér- és színesfény kibocsátással rendelkezik. A rugalmas telepítési lehetőségekkel rendelkező és alacsony karbantartási igényű projektor gondtalan megoldást biztosít azokban a helyzetekben, ahol csak a legjobb kivetítés jöhet szóba.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.437.900 Ft
(1.132.205 Ft + ÁFA)
Lézeres kivetítési megoldás
Az EB-L630U fix objektíves lézerprojektor 6200 lumen fényerejével ideális oktatási, vállalati, kereskedelmi és turisztikai látványosságok számára.
- 6200 lumen
- Széles tartományú lencseshift
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kisebb és kompaktabb kivetítési megoldásokkal. Az EB-L630U még hatékonyabb, gyakorlatiasabb és kreatívabb kivetítő alkalmazásokat biztosít számos különböző iparág számára.
Érdeklődj az elérhetőségről
1.499.900 Ft
(1.181.024 Ft + ÁFA)
