Epson EcoTank L6580
Ultra alacsony költségű nyomtatásEz a gyors és sokoldalú többfunkciós nyomtató rendkívül alacsony fenntartási költségek mellett biztosít kiváló minőséget és problémamentes nyomtatást.
Nyomtasson, szkenneljen, másoljon és faxoljon ezzel az egyszerűen használható EcoTank Wi-Fi nyomtatóval, amely kivételesen alacsony lapköltséget biztosít és csökkenti az energiafogyasztást, köszönhetően a
hő nélküli PrecisionCore technológiának. Az A4 méretű feladatok gyorsan elvégezhetők a gyors nyomtatási és szkennelési sebességgel, míg a két A4-es, 250 lapos elülső tálca, az 50 lapos hátsó lapadagoló és az 50 lapos A4-es automata lapadagoló gondoskodik a nagy papírkapacitásról.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | C11CJ28402 |
Leírás
Paraméterek
| Nyomtatási technológia | |
| Nyomtatási mód | PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 800 fúvóka fekete, 800 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3,8 pl |
| Tintatechnológia | DURABrite™ ET |
| Kategória | Munkacsoport |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| Nyomtatás | |
| Első oldalig eltelt idő | Monokróm 5,5 másodperc, Colour 6 másodperc |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 25 Lap/perc Monokróm, 25 Lap/perc Colour |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 21 A4 oldal/perc Monokróm, 21 A4 oldal/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 32 Lap/perc Monokróm (normál papír), 32 Lap/perc Colour (normál papír) |
| Nyomtatási felbontás | 4.800 x 2.400 dpi |
| Terhelhetőség | 66.000 Oldalak havonta |
| A havonta kinyomtatható oldalak maximális száma a nyomtató teljesítményétől függően, beleértve a névleges ISO nyomtatási sebességeket és papírkezelési funkciókat. | |
| Recommended Duty Cycle | 200 - 3.300 Oldalak havonta |
| Színek | Fekete, Cián, Sárga, Bíbor |
| A nyomtatási sebességről részletes adatokat a http | //www.epson.eu/testing oldalon talál. |
| Szkennelés | |
| Kétoldalas szkennelés | Igen |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 27,5 ipm with ADF scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 11 ipm with ADF scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 9 ipm with ADF scan 10 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (színes A4 -es) | 6 ipm with ADF scan |
| Szkennelés felbontása | 2.400 dpi x 1.200 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Fejlett dokumentum-integrálás | Szkennelés e-mailben küldéshez, Szkennelés FTP-n küldéshez |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, PNG |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Fax | |
| Fax típusa | Fekete-fehér és színes faxolás |
| Faxátviteli sebesség | akár 33,6 kbps / kb. 3 mp/oldal |
| Hibajavítás módja | CCITU/ITU Group3 fax hibajavító móddal |
| Gyorstárcsázás (max.) | 100 név és szám |
| Oldalmemória | akár 180 oldal (ITU-T 1. sz. táblázata) |
| Faxfunkciók | Faxolás PC-n keresztül, Faxról e-mailbe, Küldés és tárolás, Automatikus újratárcsázás, Címjegyzék, Faxkörözvény, Fax Preview, Polling Reception |
| Csatlakozók | |
| Hálózati protokoll | IPv4, IPv6 |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP) |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírformátumok | A4 (21.0x29,7 cm), Legal, A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B6 (12,5x17,6 cm), B5 (17,6x25,7 cm), No. 10 (boríték), DL (boríték), C6 (Boríték), C4 (Boríték), Letter, Letter Legal |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 50 Oldalak |
| Használható papírsúly | 64 g/m² - 255 g/m² |
| Kétoldalas | Igen (A4, egyszerű irodai papír) |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 125 Lapok |
| Papírtálca kapacitása | 250 Lapok Normál, 550 Lapok maximális |
| Hátsó papíradagolási útvonal (speciális nyomathordozók) | Igen |
| Papírtálcák száma | 3 |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 19 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,8 Watt (alvó módban), 10 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), TEC 0,14 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 425 x 500 x 350 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 17,8 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.6+, Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.11.x, Mac OS X 10.12.x, Mac OS X 10.13.x, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64 bites), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later, Windows XP Professional x64 Edition |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Áramellátás | 220 V, 240 V |
| A doboz tartalma | 1 teljes szett tinta (BK – 127 ml, CMY – 70 ml), Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Telepítési / biztonsági kézikönyv, Nyomtató, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Garancia dokumentum |
| További jellemzők | |
| Jellemzők | Érintőképernyő, Közvetlen nyomtatás USB kulcsról |
| LCD kijelző | Típus:Szín, Érintőképernyő, Átlós:10,9 cm |
| Hordozó feldolgozása | 2 oldalas ADF másolat (A4, egyszerű irodai papír), 2 oldalas ADF fax (A4, egyszerű irodai papír), 2 oldalas ADF beolvasás (A4, egyszerű irodai papír), Automatikus kétoldalas nyomtatás (A4, egyszerű irodai papír) |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Helyszíni szerviz |
| További funkciók | |
| Emulációk | PCL3, PCL5c, PostScript 3 |
Vélemények
Hasonló termékek
Ehhez a nyomtatóhoz egyedi beállítási segédlet is jár!
Pörgős irodákba illő, strapabíró nyomtató
Az EPSON Workforce Pro WF-C579RDTWF A4 Multifunkciós nyomtatóban megvan minden, amire neked és a kollégáidnak az irodában szüksége van. Nyomtassatok gyorsabban – akár már az első oldaltól kezdve – fekete-fehéren és színesben is.
Ezzel a multifunkcionális nyomtatóval nincs több felesleges időpazarlás, hiszen az első fekete-fehér oldalt már 4,8 másodperc alatt kilövi magából, de a színeshez is csupán 5,3 másodperces részidőre van szüksége. Akkor is, ha nulláról, azaz a készenléti üzemmódból indítod a folyamatot.
A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Ehhez a nyomtatóhoz egyedi beállítási segédlet is jár!
Ritka beavatkozást igénylő nyomtatás
- Nyomtatás, szkennelés, faxolás és másolás
- Alacsony energiafelhasználás
- Takarékos
Ehhez a nyomtatóhoz egyedi beállítási segédlet is jár!
Pörgős irodákba illő, strapabíró nyomtató
Az EPSON Workforce Pro WF-C579RDTWF A4 Multifunkciós nyomtatóban megvan minden, amire neked és a kollégáidnak az irodában szüksége van. Nyomtassatok gyorsabban – akár már az első oldaltól kezdve – fekete-fehéren és színesben is.
Ezzel a multifunkcionális nyomtatóval nincs több felesleges időpazarlás, hiszen az első fekete-fehér oldalt már 4,8 másodperc alatt kilövi magából, de a színeshez is csupán 5,3 másodperces részidőre van szüksége. Akkor is, ha nulláról, azaz a készenléti üzemmódból indítod a folyamatot.
A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
