Epson EH-LS650B 3 600 lumenes 4K lézerprojektor
4K PRO-UHD1 ultra rövid vetítési távolságú projektorKeltse életre az otthoni szórakozást, és vetítsen akár 120" méretben. A bővülő EpiqVision Ultra sorozat részeként ez a stílusos, televíziózásra optimalizált 4K PRO-UHD1 okos lézerprojektor Android TV™ rendszerrel és YAMAHA hangzásvilággal kerül forgalomba. · Okos lézerprojektor televíziózáshoz · 3600 lumen fényerő · 2500000:1 kontrasztarány · 3LCD technológia Fokozza az otthoni szórakozás élményét az Epson 4K PRO-UHD1 ultra rövid vetítési távolságú lézerprojektorával. Stílusos kialakításának köszönhetően tökéletesen illeszkedik az otthonába, és az Android TV funkciónak, valamint a YAMAHA hangzásvilágnak köszönhetően valósággal elmerülhet a kedvenc műsoraiban. A 61" méretű képhez elég mindössze 3,2 cm távolság a faltól, és a képméret a tökéletes házimozi-élmény jegyében akár 120"-ig is növelhető. ÁttekintésA nagyképernyős élmény Lényeges jellemzők· Okos 4K PRO-UHD1 lézerprojektor TV · Okos szórakozás · Hosszú távú megoldás · Rugalmas és megfizethető árú készülék · Lenyűgöző, nagy fényerejű kép
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HB07140 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Nyomtatási technológia | |
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,62 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Kép | |
| Színesfény kibocsátás | 3.600 Lumen- 1.800 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 3.600 Lumen - 1.800 Lumen (gazdaságos) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Felbontás | 4K PRO-UHD |
| Nagy felbontás | 4K-felbontás |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 2.500.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| 2D függőleges képfrissítési frekvencia | 192 Hz - 240 Hz |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| HDR support | HDR10, HLG |
| Optika | |
| Vetítési arány | 0,25 - 0,62:1 |
| Zoom | Digital, Factor:1 - 2,5 |
| Objektív | Optikai |
| Vetítési méret | 60 hüvelyk - 120 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 0,4 m ( 77 hüvelyk képernyő |
| Az objektív F értéke | 1,6 |
| Gyújtótávolság | 3,7 mm |
| Offset | 5:1 |
| Csatlakozók | |
| Csatlakozók | USB 2.0-A (3x), USB 2.0-B (csak szerviz), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Bluetooth (opcionális), HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Remote |
| Okostelefon-csatlakoztatás | n. a. |
| Speciális funkciók | |
| Biztonság | Kensington-Schutz |
| 2D színmódok | Dinamikus, Természetes, Mozi, Vivid |
| Jellemzők | 4K-felbontás, Android TV, Ívkorrekció, Chromecast, Vászonra igazítás (Screen fit), Képkocka-interpoláció, Google Search, Azonnali be/ki, Hosszú fényforrás-élettartam, Point correction, Quick Corner, Sound by Yamaha |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Vivid |
| Általános | |
| Power consumption | 234 Watt - On mode power consumption (Normal) |
| 264 Watt (Peak), 178 Watt (Eco) | |
| Hőelnyelés | 897,6 BTU/hour (max) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 467 x 400 x 153 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 7,4 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:23 dB (A) |
| Hőmérséklet | Üzemeltetés 5°C - 35°C, Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80% |
| Opciók | Air filter |
| Kompatibilis operációs rendszer | Android |
| Hangszóró | 20 Watt |
| A doboz tartalma | Elemek távirányítóhoz, Tápkábel, Távirányító elem nélkül, User guide, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | 4K-játék, 4K-streamek, Játékok, Házimozi, Sportok, Streamelés, Tévé és sorozatok |
| Elhelyezés | Padló, TV-szekrény |
| Színes | Fekete |
| Egyéb | |
| Garancia | 60 hónap vagy 12.000 o |
Vélemények
Hasonló termékek
HD-Ready interaktív tollas projektor
- HD-Ready WXGA felbontás
- 3500 lumen fényerejű kép
- Két tollat támogató interaktivitás
- Opcionális vezeték nélküli csatlakozás
4K PRO-UHD1 ultra rövid vetítési távolságú projektor
Keltse életre az otthoni szórakozást, és vetítsen akár 120" méretben. A bővülő EpiqVision Ultra sorozat részeként ez a stílusos, televíziózásra optimalizált 4K PRO-UHD1 okos lézerprojektor Android TV™ rendszerrel és YAMAHA hangzásvilággal kerül forgalomba.
· Okos lézerprojektor televíziózáshoz
· 3600 lumen fényerő
· 2500000:1 kontrasztarány
· 3LCD technológia
Fokozza az otthoni szórakozás élményét az Epson 4K PRO-UHD1 ultra rövid vetítési távolságú lézerprojektorával. Stílusos kialakításának köszönhetően tökéletesen illeszkedik az otthonába, és az Android TV funkciónak, valamint a YAMAHA hangzásvilágnak köszönhetően valósággal elmerülhet a kedvenc műsoraiban. A 60" méretű képhez elég mindössze 3,2 cm távolság a faltól, és a képméret a tökéletes házimozi-élmény jegyében akár 120"-ig is növelhető.
Kiemelkedő hatékonyságú UST lézerprojektor
Az akár 150" méretig nagyítható, megfizethető projektornak köszönhetően, minden környezetben javítható a termelékenység és a kommunikáció.
· 49-150" FHD UST-projektor
· 4100 lumen fényerejű CLO lézer
· Vezeték nélküli csatlakoztatás
· Edge Blending egyszerre több projektorral
Az osztály vagy tárgyalóterem méretétől függetlenül, korlátlan és magával ragadó prezentációkat tesz lehetővé, fényes, tiszta képet biztosító, kompakt és megfizethető kivetítési megoldásként.
Az EB-770F nagy fényerejű, akár 150" méretig nagyítható 1080p képe minden szögből és minden távolságból jól látható, a tökéletes együttműködési élmény érdekében pedig a tartalmak egyszerűen megoszthatók vagy streamelhetők, akár több készülék bevonásával is.
Áttekintés
Az EB-770F ultrarövid vetítési távolságú objektívje biztonságos, diszkrét elhelyezést tesz lehetővé a vetített terület fölött, így az előadók szabadon, árnyékokolás nélkül adhatják elő a mondandójukat.
A 4100 lumenes színesfény-kibocsátással és az Epson 3LCD technológiával működő projektor 150"-ig méretezhető képe nagy fényerejű és élénk, minden szögből és távolságból jól kivehető. Az élmény magával ragadó és felhasználóbarát.
A 49-150" méretig skálázható EB-770F projektorok egyetlen termékként, fix költség mellett optimalizálhatók valamennyi helyiségre, kedvező áron elérhető közelségbe hozzák a multiprojekciós Edge Blending technológiát, ráadásul óriási, egybefüggő és energiahatékony 3780x1080 felbontású képeket garantálnak.
A sokoldalú vezetékes és vezeték nélküli csatlakozási lehetőségek, beleértve a Miracast™ képernyőtükrözést, könnyed, többeszközös tartalommegosztást tesznek lehetővé, egy opcionális Epson dokumentumkamerával pedig a dokumentumok, a prezentációk és a 3D-s objektumok hihetetlen részletességgel vetíthetők ki az egész szobára.
A síkpaneles kijelzőkkel ellentétben nem kell számolni nehéz, törékeny üvegpanellel, ami egyes szögekből rosszul látható, miközben a tanárok sincsenek kitéve az LCD panelből jövő kék fénynek, amely káros hatással van a szemre. Higiénikus, antibakteriális táblával párosítva, a tanárok táblaíró tollakkal jegyzetelhetnek a prezentációkra, de az energiatakarékosság jegyében egyszerűen kikapcsolt kijelzővel is használhatják a táblát.
Lényeges jellemzők
· Skálázható FHD kivetítő bármilyen helyiségbe:
· 49-150" ultrarövid vetítési megoldás a korlátlan betekintéshez (nincsenek árnyékok, sem tükröződés)
· Nagy fényerejű és energiahatékony lézer:4100 lm CLO 3LCD technológiával a még élénkebb színekért, mindössze 205 W fogyasztással
· Könnyed csatlakoztatási lehetőségek:Automatikus bekapcsolás, vezetékes / vezeték nélküli vetítés, 2 A-s USB kimenet smart stick eszközökhöz
· Egyszerűen használható és tartós:Gyakorlatilag karbantartásmentes, 5 éves, 12 000 órás garanciával
· Dokumentumkamera kompatibilitás:Élő, teljesen magával ragadó tanórák vagy prezentációk létrehozása és rögzítése
