Epson WorkForce Pro WF-C4810DTWF
A4-es többfunkciós duplex nyomtatóBővítse lehetőségeit A4-es többfunkciós tintasugaras nyomtatónkkal. Kiemelkedő minőséget nyújt alacsony költségek és rugalmas, vezeték nélküli megoldások mellett.
Gondolkodjon nagyban ezzel a kiemelkedő minőségű, többfunkciós nyomtatóval, amellyel egy- és kétoldalasan nyomtathat, szkennelhet és faxolhat, akár A4-es méretben is. Az 50 oldalas A4-es automata lapadagolónak (ADF), valamint a fekete-fehér munkák esetén elérhető 25 lap/perces sebességnek köszönhetően egy szempillantás alatt befejezheti feladatait. Ne feledkezzen meg a költséghatékony tintákról, a rugalmas vezeték nélküli csatlakozási megoldásokról, valamint a felhőbe történő szkennelés lehetőségéről sem! A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | C11CJ05403 |
Leírás
Áttekintés
Professzionális A4-es méretű nyomtatás
Az A4-es többfunkciós nyomtató a legnagyobb elvárásokat támasztó otthoni irodai vagy akár kisebb irodai felhasználás igényeit is kielégíti. Nem csupán kétoldalas (duplex) nyomtatást, szkennelést és faxolást tesz lehetővé akár A4-es méretig, hanem az automata lapadagoló akár 50 darab kétoldalas A4-es oldalt is képes feldolgozni. Mindezek mellett a PrecisionCore nyomtatófej segítségével kiemelkedő minőségű, lézerszerű nyomatokat készít.
Növelje hatékonyságát
Ez a hatékony, megbízható és gyors modell A4-es kétoldalas nyomtatást, és akár 25 lap/perc nyomtatási sebességet kínál fekete-fehér, valamint 12 lap/perc sebességet színes nyomtatás esetén¹. A közvetlen működtetése is egyszerű az intuitív kezelőfelületnek és a 10,9 cm-es érintőképernyőnek köszönhetően.
Minimalizálja költségeit
Csökkentse drasztikusan költségeit; nyomtatónk kompatibilis a színenként cserélhető tintapatronokkal, amelyek 50%-kal hatékonyabbak a háromszínű tintapatronokhoz képest. A kiváló ár-érték arányt biztosító tintapatronjaink normál és XL-es méretben is kaphatók, így akár a 2200 oldalas nyomtatási kapacitás is elérhető.
Rugalmas, vezeték nélküli megoldások
Nyomtasson az irodából bárhonnan a Wi-Fi csatlakoztathatósággal, vagy használja a Wi-Fi Direct szolgáltatást kompatibilis vezeték nélküli eszközökről Wi-Fi hálózat nélkül. Az Epson ingyenes mobilnyomtatási alkalmazásai és megoldásai további sokoldalúságot nyújtanak; az Email Print segítségével szinte a világ bármely pontjáról elküldheti a kinyomtatandó anyagokat. A felhőbe történő szkennelés lehetőségével megtapasztalhatja az együttműködésen alapuló munkavégzés előnyeit.
Lényeges jellemzők
- Kiváló minőségű, A4-es többfunkciós nyomtató
Kétoldalas nyomtatás, szkennelés, másolás és fax – akár A4-es méretben - Gyors, üzleti minőségű nyomtatás
25 lap/perc sebesség fekete-fehérben és 12 lap/perc színesben¹ - Költséghatékony tinták
A színenként cserélhető tintapatronok 50%-kal hatékonyabbak a három színt tartalmazó patronoknál - Vezeték nélküli megoldások
Ethernet, Wi-Fi, Wi-Fi Direct és Scan-to-Cloud - Az Epson ingyenes mobilnyomtatási alkalmazásai
A szinte tetszőleges helyről történő nyomtatás és szkennelés szabadsága
Paraméterek
| Nyomtatási mód | PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 800 fúvóka fekete, 256 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3,8 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | DURABrite™ Ultra |
| Kategória | Home Office, Munkacsoport |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| Első oldalig eltelt idő | Monokróm 5,5 másodperc, Colour 8,5 másodperc |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 25 Lap/perc Monokróm, 12 Lap/perc Colour |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 16 A4 oldal/perc Monokróm, 9 A4 oldal/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 36 Lap/perc Monokróm (normál papír), 22 Lap/perc Colour (normál papír) |
| Nyomtatási felbontás | 4.800 x 2.400 dpi |
| Terhelhetőség | 33.000 Oldalak havonta |
| Recommended Duty Cycle | 200 - 1.700 Oldalak havonta |
| Színek | Fekete [Pigment], Cián [Pigment], Sárga [Pigment], Bíbor [Pigment] |
| Print from | PC, MAC, Mobile Device |
| Szkennelési sebesség | 4,5 mp/lap ( Színes, 200 dpi, Síkágyas ); 4,5 mp/lap ( Fekete-fehér, 200 dpi, Síkágyas ); 16,5 oldal/perc ( Színes, 200 dpi, Automata lapadagoló ); 16,5 oldal/perc ( Fekete-fehér, 200 dpi, Automata lapadagoló ); |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, PNG |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Optikai felbontás | 1.200 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Papírformátumok | A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (Boríték), DL (boríték), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Felhasználó által definiált, Legal, Letter |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 50 Oldalak |
| Használható papírsúly | 65 g/m² - 255 g/m² |
| Kétoldalas | Igen (A4, egyszerű irodai papír) |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 80 Lapok |
| Papírtálca kapacitása | 500 Lapok maximális |
| Papírtálcák száma | 2 |
| Hálózati nyomtatás protokollja | LDP, Port 9100, WSD, IPPS |
| Hálózatkezelés protokollja | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, Ping |
| Hálózati protokoll | IPv4, IPv6 |
| Csatlakozók | USB-csatlakozó, Wi-Fi Direct, Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T) |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP) |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint, Mopria |
| Hálózati protokollok | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Recommended number of users | 1 To:4 |
| Energiafogyasztás | 8,6 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), 22 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 1,2 Watt (alvó módban), TEC 0,18 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V |
| Termék méretei | 425 x 388 x 330 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 11,9 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64 bites), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later |
| A doboz tartalma | Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Színenként cserélhető tintapatronok, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Garancia dokumentum |
| Jellemzők | Érintőképernyő |
| LCD kijelző | Típus:Szín, Érintőképernyő, Átlós:10,9 cm |
| Emulációk | ESC/P-R |
Vélemények
Hasonló termékek
Workforce Pro WF-C5290 / WF-C5790 / WF-M5299 / WF-M5799 500 lapos Papírtálca
EPSON 500 LAPOS A4 6590dwf Plusz tálca
Kompatibilis: 6090,6590
