Epson EB-1780W Ultra mobil üzleti projektor
|
Ultra mobil, HD-ready projektor az úton lévő üzletembereknek, amely egyesíti az intelligens funkciókat, a rendkívüli képminőséget, az egyszerű beállítást és a valódi hordozhatóságot.
Azok a munkatársak élvezhetik ennek az ultra hordozható projektornak az előnyeit, akik állandóan úton vannak és gyakran tartanak előadásokat az ügyfelek telephelyén. A projektor a vékony formatervnek, a kivételes képminőségnek és a továbbfejlesztett funkcionalitásnak a nyerő kombinációját kínálja. Hagyományos csatlakozókkal és beépített vezeték nélküli csatlakoztathatósággal, időtakarékos beállításokkal, valamint továbbfejlesztett funkciók széles skálájával ideális a hatásos bemutatókhoz.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11H795040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,59 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 3.000 Lumen- 1.900 Lumen (gazdaságos) |
| Fehérfény kibocsátás | 3.000 Lumen - 1.900 Lumen (gazdaságos) |
| Felbontás | WXGA, 1280 x 800, 16:10 |
| Nagy felbontás | HD ready |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | 10.000:1 |
| Fényforrás | Lámpa |
| Izzó | 206 W, 4.000 h Élettartam, 7.000 h Élettartam (tartalék üzemmódban) |
| Keystone-korrekció | Auto függőleges:± 30 °, Manuális vízszintes ± 30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| 2D függőleges képfrissítési frekvencia | 100 Hz - 120 Hz |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 1,04 - 1,26:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,2 |
| Vetítési méret | 30 hüvelyk - 300 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 0,7 m - 6,8 m |
| Vetítési távolság – Tele | 0,8 m - 8,2 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,35 m - 1,62 m ( 60 hüvelyk képernyő |
| Az objektív F értéke | 1,58 - 1,7 |
| Gyújtótávolság | 13,52 mm - 16,22 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Offset | 10:1 |
| USB kijelző funkció | 3 az 1-ben:kép / egér / hang |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0, B típusú USB 2.0, VGA be, HDMI be, Kompozit ki, Sztereó minidugasz audio bemenet, MHL, Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Vezeték nélküli LAN b/g/n (2,4 GHz) |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezeték nélküli LAN biztonsági funkciók, Jelszavas védelem |
| Jellemzők | AV némító csúszka, Beépített hangszóró, Dokumentum-kamera kompatibilis, Kezdőlap, Azonnali be/ki, JPEG-nézegető, Hosszú élettartamú lámpa, MHL audio/video interfész, PC nélkül, iProjection alkalmazás a Chromebookhoz, Quick Corner, Osztott képernyő funkció, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Tábla, Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB, DICOM SIM |
| Energiafogyasztás | 277 Watt, 200 Watt (gazdaságos), 0,34 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 292 x 213 x 44 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 1,8 kg |
| Zajszint | Normál:39 dB (A) - Gazdaságos:30 dB (A) |
| Hőmérséklet | Üzemeltetés 5°C - 40°C, Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Mellékelt szoftverek | iProjection |
| Opciók | Dokumentumkamera |
| Hangszóró | 1 Watt |
| A doboz tartalma | Hordtáska, VGA-kábel, Tápkábel, Távvezérlő elemekkel, Szoftver (CD) |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóterem, Hordozható/Összecsukható, Nagy tárgyalótermi/Előadótermi |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér/Fekete |
| TCO tanúsítvány | For further information relating to TCO Certified please visit https://tcocertified.com/files/certification/Information-document-for-end-users.pdf |
| Garancia | 60 hónap Bevitel, Izzó:60 hónap vagy 1.000 o |
Vélemények
Hasonló termékek
Rövid vetítési távolságú projektor
- XGA
- 3200 lumen színesfény kibocsátás
- 3200 lumen fehérfény kibocsátás
- HD ready
Rövid vetítési távolságú projektor
- WXGA
- 3400 lumen színesfény kibocsátás
- 3400 lumen fehérfény kibocsátás
- HD ready
Most ajándék választható vászonnal bruttó 30 000Ft értékig. Hívj minket a részletekért: 06 80 111 888
Nagy fényerejű HD-Ready WXGA projektor
Tegye magasra a mércét ezzel a nagy, 4200 lumen fényerejű WXGA projektorral, amely többféle csatlakozási megoldást kínál és egyszerű beállítani.
- 4200 lumen
- WXGA
- 3LCD technológia
- 1,6x-os optikai zoom
Optimalizálja a bemutatóiban rejlő lehetőségeket ezzel a nagy fényerejű WXGA projektorral, amelynek nagy vetítőfelülete igény szerint méretezhető. Ezzel a megbízható projektorral elfeledheti a rengeteg állásidőt, hiszen akár éveken keresztül használható anélkül, hogy lámpacserére volna szükség vagy a légszűrővel kellene foglalkoznia. Többféle csatlakozási megoldást kínál és egyszerű beállítani.
