Epson EB-L890U WUXGA lézerprojektor
|
Nagy teljesítményű, 8000 lumen fényerejű WUXGA 3LCD projektor Kompakt, a fenntarthatóságot szem előtt tartva tervezett, megfizethető árú projektor, amely rugalmas telepítést és használatot kínál
A 8000 lumen fényerejű EB-L890U WUXGA felbontással, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal támogatja az élvezetes prezentációkat. Eco módban akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas. A manuális lencseshifttel és 1,6-szoros zoommal, valamint 10 W-os hangszórókkal és fix központi objektívvel működő projektor ideális választás professzionális alkalmazásokhoz, hiszen rugalmas vezérlési lehetőségeket kínál HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HB27040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 8.000 Lumen- 5.600 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 8.000 Lumen - 5.600 Lumen (gazdaságos) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Felbontás | WUXGA |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 5.000.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:±30 °, Manuális vízszintes ±30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 1,35 - 2,20:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,6 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ±50 %, vízszintes ±20 % |
| Vetítési méret | 50 hüvelyk - 500 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1,4 m - 14,8 m |
| Vetítési távolság - Tele | 2,4 m - 23,8 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,44 m - 23,84 m |
| Az objektív F értéke | 1,5 - 1,7 |
| Gyújtótávolság | 20 mm - 31,8 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | USB 2.0-A (2x), USB 2.0-B (csak szerviz), RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, HDMI ki, HDBaseT, Miracast, Jack kimenet, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Kis hatótávolságú kommunikáció (NFC) |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | HTTPS, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Természetes, Mozi, Bemutató, DICOM SIM |
| Jellemzők | 21:9 aspect ratio support, A/V mute, Automatikus bekapcsolás, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Edge Blending technológia, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, PC nélkül, Point correction, Quick Corner, Ütemezés funkció, Képernyőtükrözés, Osztott képernyő funkció, Ultraszéles kijelző (16:6), Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Prezentáció, DICOM SIM, Multi Projection, BT709 |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése |
| Power consumption | 388 Watt (Normal On-Mode), 266 Watt (Eco On-Mode), 450 Watt (Normal Peak-mode), 330 Watt (Eco Peak-Mode), 0,4 Watt (Energy saving standby) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 340 x 138 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 8,5 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:26 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | Air filter, Camera module, Ceiling mount, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, Safety wire set, Suspension adapter, WP System - ELPWP20 |
| A doboz tartalma | Készülék, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, User guide, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóteremben, Nagy tárgyalótermi / Előadótermi, Tárgyalóterem / tanterem, Projection Mapping, Bérbeadásra / Rendezvényekre, Kültéri / Kiskereskedelmi, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér |
Vélemények
Hasonló termékek
Nagy teljesítményű, 6500 lumen fényerejű WUXGA 3LCD projektor
Kompakt, a fenntarthatóságot szem előtt tartva tervezett, megfizethető árú projektor, amely rugalmas telepítést és használatot kínál
- 6500 lumen fényerő 3LCD képminőséggel
- WUXGA, széles tartományú lencseshift
- Rugalmas elhelyezés
- Sokoldalú és egyszerű csatlakoztatás
A 6500 lumen fényerejű EB-L690U WUXGA felbontással, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal támogatja az élvezetes prezentációkat. Eco módban akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas. A manuális lencseshifttel és 1,6-szoros zoommal, valamint 10 W-os hangszórókkal és fix központi objektívvel működő projektor ideális választás professzionális alkalmazásokhoz, hiszen rugalmas vezérlési lehetőségeket kínál HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
Rövid vetítési távolságú projektor
Az EB-L635SU rövid vetítési távolságú, 6000 lumenes lézerprojektor ideális olyan felhasználók számára, akiknek nagy méretű képek létrehozására van szüksége kis helyen.
- 6000 lumen
- Rövid vetítési távolságú projektor
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kompaktabb rövid vetítési távolságú kivetítési megoldásokkal. Az EB-L635SU hatékony, praktikus és kreatív alkalmazásokat biztosít az oktatás, a vállalatok, a múzeumok és a turisztikai látványosságok számára szükséges kivetítésekhez. Mindezt a képminőség és a rugalmas lencseshift feláldozása nélkül sikerült elérni.
Rövid vetítési távolságú projektor
Az EB-L630SU rövid vetítési távolságú, 6000 lumenes lézerprojektor ideális olyan felhasználók számára, akiknek nagy méretű képek létrehozására van szüksége kis helyen.
- 6000 lumen
- Rövid vetítési távolságú projektor
- Beépített Wi-Fi
- Nagy, méretezhető kijelző
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kompaktabb rövid vetítési távolságú kivetítési megoldásokkal. Az EB-L630SU hatékony, praktikus és kreatív alkalmazásokat biztosít az oktatás, a vállalatok, a múzeumok és a turisztikai látványosságok számára szükséges kivetítésekhez. Mindezt a képminőség és a rugalmas lencseshift feláldozása nélkül sikerült elérni.
