Epson EB-L690SE WUXGA lézerprojektor
|
Inspiráló 4KE rövid vetítési távolságú professzionális projektor immerzív terekhez Professzionális, rövid vetítési távolságú projektor rendkívüli megbízhatósággal és alacsony karbantartási igénnyel
A szűk helyekre tervezett EB-L690SE rövid vetítési távolságú projektor 6000 lumen fényerejével WUXGA felbontást kínál 4K hatást nyújtó technológia mellett, HDR és fejlett telepítési funkciókkal. Akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas Eco módban, lencseshifttel, 1,4-szeres zoommal és sarokfókusszal bír, így ideális a professzionális alkalmazásokhoz. A projektor rugalmas vezérlési lehetőségekkel bír, HDBaseT, LAN és egyéb megoldások révén.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HB36080 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 6.000 Lumen- 4.200 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 6.000 Lumen - 4.200 Lumen (gazdaságos) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Felbontás | WUXGA |
| Resolution Enhancement | 4K-felbontás |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 5.000.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:±30 °, Manuális vízszintes ±30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 0,50 - 0,70:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,4 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ±50 %, vízszintes ±20 % |
| Vetítési méret | 100 hüvelyk - 500 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1,1 m - 5,6 m |
| Vetítési távolság - Tele | 1,5 m - 7,8 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,09 m - 7,84 m |
| Az objektív F értéke | 1,8 - 2 |
| Gyújtótávolság | 7,54 mm - 10,55 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | USB 2.0-A (2x), USB 2.0-B (csak szerviz), RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n (opcionális), HDMI ki, HDBaseT, Jack kimenet, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Kis hatótávolságú kommunikáció (NFC) |
| Hálózati protokoll | HTTPS, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Természetes, Mozi, Bemutató, DICOM SIM |
| Jellemzők | 21:9 aspect ratio support, 4K-felbontás, A/V mute, Automatikus bekapcsolás, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Edge Blending technológia, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, PC nélkül, Point correction, Quick Corner, Ütemezés funkció, Osztott képernyő funkció, Ultraszéles kijelző (16:6), Internetes irányítás, Webes távirányító, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Prezentáció, DICOM SIM, Multi Projection, BT709 |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése |
| Power consumption | 362 Watt (Normal On-Mode), 250 Watt (Eco On-Mode), 415 Watt (Normal Peak-mode), 303 Watt (Eco Peak-Mode), 0,4 Watt (Energy saving standby) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 368 x 151 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 9,3 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:26 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | Air filter, Camera module, Ceiling mount, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, Safety wire set, Suspension adapter, Vezeték nélküli LAN modul |
| A doboz tartalma | Készülék, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, User guide, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóteremben, Játékok, Nagy tárgyalótermi / Előadótermi, Tárgyalóterem / tanterem, Projection Mapping, Bérbeadásra / Rendezvényekre, Kültéri / Kiskereskedelmi, Sportok, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér |
Vélemények
Hasonló termékek
Inspiráló 4KE rövid vetítési távolságú professzionális projektor immerzív terekhez
Professzionális, rövid vetítési távolságú projektor rendkívüli megbízhatósággal és alacsony karbantartási igénnyel
- 6000 lumen fényerő 4KE 3LCD képminőséggel
- Rövid vetítési távolság 500" átmérőig nagyítható képekkel
- Rugalmas elhelyezés
- Zökkenőmentes csatlakozás
A szűk helyekre tervezett EB-L695SE rövid vetítési távolságú projektor 6000 lumen fényerejével WUXGA felbontást kínál 4K hatást nyújtó technológia mellett, HDR és fejlett telepítési funkciókkal. Akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas Eco módban, lencseshifttel, 1,4-szeres zoommal és sarokfókusszal bír, így ideális a professzionális alkalmazásokhoz. A projektor rugalmas vezérlési lehetőségekkel bír, HDBaseT, LAN és egyéb megoldások révén.
Nagy teljesítményű, 8000 lumen fényerejű, 4KE 3LCD projektor
Kompakt, a fenntarthatóságot szem előtt tartva tervezett, megfizethető árú projektor, amely rugalmas telepítést és használatot kínál
- 8000 lumen fényerő 3LCD képminőséggel
- 4K Enhancement technológia
- Rugalmas elhelyezés
- Sokoldalú és egyszerű csatlakoztatás
A 8000 lumen fényerejű EB-L890E WUXGA felbontást kínál 4K hatást nyújtó technológiával, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal. Eco módban akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas. A lencseshifttel és 1,6-szoros zoommal, valamint 10 W-os hangszórókkal működő projektor ideális választás professzionális alkalmazásokhoz, hiszen rugalmas vezérlési lehetőségeket kínál HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
Nagy teljesítményű, 8000 lumen fényerejű WUXGA 3LCD projektor
Kompakt, a fenntarthatóságot szem előtt tartva tervezett, megfizethető árú projektor, amely rugalmas telepítést és használatot kínál
- 8000 lumen, 3LCD technológia
- WUXGA, széles tartományú lencseshift
- Rugalmas elhelyezés
- Sokoldalú és egyszerű csatlakoztatás
A 8000 lumen fényerejű EB-L895U WUXGA felbontással, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal támogatja az élvezetes prezentációkat. Eco módban akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítésre is alkalmas. A manuális lencseshifttel és 1,6-szoros zoommal, valamint 10 W-os hangszórókkal és fix központi objektívvel működő projektor ideális választás professzionális alkalmazásokhoz, hiszen rugalmas vezérlési lehetőségeket kínál HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
