Epson EB-L790SU WUXGA lézerprojektor
|
Kiváló rövid vetítési távolságú projektor vizuális élményterekhez Professzionális, rövid vetítési távolságú projektor rendkívüli megbízhatósággal és alacsony karbantartási igénnyel
A szűk helyekre tervezett EB-L790SU rövid vetítési távolságú projektor 7000 lumen fényerejével WUXGA felbontást kínál, továbbá HDR és fejlett telepítési funkciókat. Akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítést biztosít Eco módban, lencseshifttel, 1,7-szeres zoommal és 10 W-os hangszórókkal. Ideális professzionális alkalmazásokhoz, rugalmas vezérlési lehetőségekkel HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 20. |
| Cikkszám: | V11HB30040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 7.000 Lumen- 4.900 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 7.000 Lumen - 4.900 Lumen (gazdaságos) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Felbontás | WUXGA |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 5.000.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:±30 °, Manuális vízszintes ±30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| Színreprodukció | |
| akár 1,07 milliárd szín | |
| Vetítési arány | 0,79 - 1,36:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,7 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ±50 %, vízszintes ±20 % |
| Vetítési méret | 60 hüvelyk - 400 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1 m - 7 m |
| Vetítési távolság - Tele | 1,8 m - 11,9 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,02 m - 11,89 m |
| Az objektív F értéke | 1,7 - 2,1 |
| Gyújtótávolság | 11,6 mm - 19,9 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | USB 2.0-A (2x), USB 2.0-B (csak szerviz), RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, HDMI ki, HDBaseT, Miracast, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Jack kimenet, Kis hatótávolságú kommunikáció (NFC), Apple AirPlay 2 |
| Hálózati protokoll | HTTPS, SNMP, ESC/VP.net, PJLink:Biztonság:Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Természetes, Mozi, Bemutató, DICOM SIM |
| Jellemzők | 21:9 aspect ratio support, A/V mute, Automatikus bekapcsolás, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Edge Blending technológia, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, PC nélkül, Point correction, Quick Corner, Ütemezés funkció, Képernyőtükrözés, Osztott képernyő funkció, Ultraszéles kijelző (16:6), Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Prezentáció, DICOM SIM, Multi Projection, BT709 |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése |
| Általános | |
| Power consumption | 388 Watt (Normal On-Mode), 266 Watt (Eco On-Mode), 450 Watt (Normal Peak-mode), 330 Watt (Eco Peak-Mode), 0,4 Watt (Energy saving standby) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 362 x 151 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 9,2 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:26 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | Air filter, Camera module, Ceiling mount, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, Safety wire set, Suspension adapter, WP System - ELPWP20 |
| A doboz tartalma | Készülék, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, User guide, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóteremben, Játékok, Nagy tárgyalótermi / Előadótermi, Tárgyalóterem / tanterem, Projection Mapping, Bérbeadásra / Rendezvényekre, Kültéri / Kiskereskedelmi, Sportok, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér |
Vélemények
Hasonló termékek
Szuperközeli vetítésű 4KE lézerprojektor
Az EB-810E, az Epson első 4KE szuperközeli vetítési távolságú lézerprojektora vállalkozásoknak, hibrid munkavégzés céljából és látványterek számára
· 4KE szuperközeli vetítési távolságú kijelző
· 80"-160"-ig méretezhető
· 5000 lumen fényerejű CLO lézer
· Vezeték nélküli csatlakoztatás
Az EB-810E elhelyezhető a faltól akár néhány centiméterre is úgy, hogy közben akár 160 hüvelykes, nagy fényerejű, 4KE felbontású képeket garantál. A tartalom kivetítése lenyűgöző tisztasággal történik, az eszköz pedig alacsony költségű, energiahatékony, nagy méretű megjelenítési megoldást kínál kényelmes és gyors beállítással.
Áttekintés
Az EB-810E szuperközeli vetítési távolságú objektívje lehetővé teszi a készülék diszkrét, falhoz közeli elhelyezését, így az előadók szabadon, árnyékokolás nélkül adhatják elő a mondandójukat.
Az 5000 lumen fényerejű CLO és 3LCD technológiáknak köszönhetően az EB-810E képe rendkívül éles és 160"-ig méretezhető, ami minden szögből és távolságból jól kivehető. Az élmény magával ragadó, míg a projektor használata egyszerű.
A sokoldalú vezetékes és vezeték nélküli csatlakozási lehetőségek, beleértve a Miracast™ segítségével történő képernyőtükrözést is, lehetővé teszik a zökkenőmentes, több eszköz bevonásával történő tartalommegosztást.
A projektor mindössze 12,3 kg, így könnyen hordozható, az Epson Setting Assistant alkalmazás pedig gyorssá és egyszerűvé teszi a beállítását. Ideális megjelenítési megoldás, amely alkalmas különböző méretű helyiségekbe, rugalmas telepítési lehetőségekkel kombinálva.
Mivel az EB-810E többféle képarányt, valamint a többprojektoros edge blending-megoldást is támogatja, alacsony költségű, zavartalan, energiatakarékos és ultraszéles vetített képet állít elő, ami tökéletes a videókonferenciákhoz.
Az Epson Ambient Light Rejection Screen vászonnal párosítva az EB-810E képminősége szinte összetéveszthető egy videó- vagy LED fallal, miközben meglepően megfizethető alternatíva marad, ami csupán az energia töredékét használja.
Lényeges jellemzők
· Skálázható 4KE kivetítő bármilyen helyiségbe
80-160" ultra rövid vetítési megoldás a korlátlan látványhoz (nincsenek árnyékok, sem tükröződés)
· Nagy fényerejű és energiahatékony lézer 5000 lumen CLO 3LCD technológiával a még élénkebb színekért
· Könnyed csatlakoztatási lehetőségek:Automatikus bekapcsolás, vezetékes / vezeték nélküli vetítés, USB 2A kimenet smart stick eszközökhöz
· Egyszerűen használható és tartós:Gyakorlatilag karbantartásmentes, 5 éves, 12 000 órás garanciával
· LED/videófal-alternatíva:Meglepően megfizethető, alacsony energiafogyasztás mellett
Az EB-815E szuperközeli vetítési távolságú objektívje lehetővé teszi a készülék diszkrét, falhoz közeli elhelyezését, így az előadók szabadon, árnyékokolás nélkül adhatják elő a mondandójukat.
Az 5000 lumen fényerejű CLO és 3LCD technológiáknak köszönhetően az EB-810E képe rendkívül éles és 160"-ig méretezhető, ami minden szögből és távolságból jól kivehető. Az élmény magával ragadó, míg a projektor használata egyszerű.
A sokoldalú vezetékes és vezeték nélküli csatlakozási lehetőségek, beleértve a Miracast™ segítségével történő képernyőtükrözést is, lehetővé teszik a zökkenőmentes, több eszköz bevonásával történő tartalommegosztást.
A projektor mindössze 12,3 kg, így könnyen hordozható, az Epson Setting Assistant alkalmazás pedig gyorssá és egyszerűvé teszi a beállítását. Ideális megjelenítési megoldás, amely alkalmas különböző méretű helyiségekbe, rugalmas telepítési lehetőségekkel kombinálva.
Mivel az EB-815E többféle képarányt, valamint a többprojektoros edge blending-megoldást is támogatja, alacsony költségű, zavartalan, energiatakarékos és ultraszéles vetített képet állít elő, ami tökéletes a videókonferenciákhoz.
Az Epson Ambient Light Rejection Screen vászonnal párosítva az EB-815E képminősége szinte összetéveszthető egy videó- vagy LED fallal, miközben meglepően megfizethető alternatíva marad, ami csupán az energia töredékét használja.
Lényeges jellemzők
· Skálázható 4KE kivetítő bármilyen helyiségbe
80-160" ultra rövid vetítési megoldás a korlátlan látványhoz (nincsenek árnyékok, sem tükröződés)
· Nagy fényerejű és energiahatékony lézer 5000 lumen CLO 3LCD technológiával a még élénkebb színekért
· Könnyed csatlakoztatási lehetőségek:Automatikus bekapcsolás, vezetékes / vezeték nélküli vetítés, USB 2A kimenet smart stick eszközökhöz
· Egyszerűen használható és tartós:Gyakorlatilag karbantartásmentes, 5 éves, 12 000 órás garanciával
· LED/videófal-alternatíva:Meglepően megfizethető, alacsony energiafogyasztás mellett
WUXGA installációs projektor
- WUXGA felbontás
- 7000 lumen
- 4K felbontás
- Rugalmas elhelyezés
