Epson EB-L795SE WUXGA lézerprojektor
|
Kiváló rövid vetítési távolságú projektor változatos terekhez Professzionális, rövid vetítési távolságú projektor rendkívüli megbízhatósággal és alacsony karbantartási igénnyel
A szűk helyekre tervezett EB-L795SE rövid vetítési távolságú projektor 7000 lumen fényerejével WUXGA felbontást kínál 4K hatást nyújtó technológia mellett, HDR és fejlett telepítési funkciókkal. Akár 30 000 órányi karbantartásmentes vetítést biztosít Eco módban, lencseshifttel, 1,7-szeres zoommal és 10 W-os hangszórókkal. Ideális professzionális alkalmazásokhoz, rugalmas vezérlési lehetőségekkel HDBaseT, LAN és vezeték nélküli kapcsolaton keresztül.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HB26140 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 7.000 Lumen- 4.900 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 7.000 Lumen - 4.900 Lumen (gazdaságos) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Felbontás | WUXGA |
| Resolution Enhancement | 4K-felbontás |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 5.000.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:±30 °, Manuális vízszintes ±30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Optika | Vetítési arány:0,79 - 1,36:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,7 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ±50 %, vízszintes ±20 % |
| Vetítési méret | 60 hüvelyk - 400 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1 m - 7 m |
| Vetítési távolság - Tele | 1,8 m - 11,9 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,02 m - 11,89 m |
| Az objektív F értéke | 1,7 - 2,1 |
| Gyújtótávolság | 11,6 mm - 19,9 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | USB 2.0-A (2x), USB 2.0-B (csak szerviz), RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, HDMI ki, HDBaseT, Miracast, Jack kimenet, HDMI (HDCP 2.3) (2x), Apple AirPlay 2 |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | HTTPS, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Lakat, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Természetes, Mozi, Bemutató, DICOM SIM |
| Jellemzők | 21:9 aspect ratio support, 4K-felbontás, A/V mute, Automatikus bekapcsolás, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Edge Blending technológia, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hálózati vetítés, OSD másolási funkció, PC nélkül, Point correction, Quick Corner, Ütemezés funkció, Képernyőtükrözés, Osztott képernyő funkció, Ultraszéles kijelző (16:6), Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Természetes, Prezentáció, DICOM SIM, Multi Projection, BT709 |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése |
| Power consumption | 388 Watt (Normal On-Mode), 266 Watt (Eco On-Mode), 450 Watt (Normal Peak-mode), 330 Watt (Eco Peak-Mode), 0,4 Watt (Energy saving standby) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 362 x 151 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 9,3 kg |
| Zajszint | Normál:36 dB (A) - Gazdaságos:26 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | Air filter, Camera module, Ceiling mount, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, Safety wire set, Suspension adapter, WP System - ELPWP20 |
| A doboz tartalma | Készülék, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, Távvezérlő elemekkel, User guide, Garancia dokumentum |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóteremben, Játékok, Nagy tárgyalótermi / Előadótermi, Tárgyalóterem / tanterem, Projection Mapping, Bérbeadásra / Rendezvényekre, Kültéri / Kiskereskedelmi, Sportok, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fekete |
Vélemények
Hasonló termékek
3LCD installációs projektor
- Cserélhető lencsék
- Kompakt kialakítás
- Kiváló képminőség
3LCD installációs projektor
- Cserélhető lencsék
- Kompakt kialakítás
- Kiváló képminőség
3LCD installációs projektor
Az EB-PU1006W egy kompakt és sokoldalú, nagy fényerejű, opcionális cserélhető objektívekkel és speciális telepítési funkciókkal ellátott projektor.
- Cserélhető objektívek
- Kompakt és könnyű
- 6 000 lumen
Ez a rendkívül sokoldalú, 6 000 lumenes installációs projektor „body only" formában kapható, és zökkenőmentesen használható az Epson objektívválasztékával, hogy nagy fényerejű, élethű képeket biztosítson, a legkülönfélébb környezetekben: a látványosságoktól kezdve az előadótermekig, a múzeumoktól a tárgyalókig. A nagy fényerejű EB-PU1006W WUXGA felbontást kínál 4K felbontással, HDR-támogatással és speciális telepítési funkciókkal.
