Epson L3110 Ecotank Nyomtató 3 év gar
Tintapatron nélküli nyomtatásAz újgenerációs háromfunkciós EcoTank nyomtató akár három évre elegendő tintát tartalmaz. Egyszerűen használható, megbízható és kompakt.
A költségek kézben tartása egyszerű ezzel a háromfunkciós EcoTank nyomtatóval, hiszen akár három évre elegendő tintát mellékelünk hozzá. Ez azt jelenti, hogy a tintaköltség akár 90%-át megtakaríthatja. Ez a kompakt modell megbízható és könnyen használható megoldást kínál nagy mennyiségek nyomtatásához, a továbbfejlesztett tintafeltöltő rendszert és az új tintapalackokat pedig úgy tervezték, hogy a tinta kifröccsenésének lehetősége a minimálisra csökkenjen.
A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Cikkszám: | C11CG87401 |
Leírás
Paraméterek
| Nyomtatási mód | Epson Micro Piezo™ nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 180 fúvóka fekete, 59 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | Dye Ink |
| Nyomtatási felbontás | 5.760 x 1.440 dpi |
| Kategória | Egyedi munkahely, Home Office |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat |
| Nyomtatási sebesség | ISO/IEC 24734 10 Lap/perc Monokróm, 5 Lap/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 15 Lap/perc Colour (normál papír), 33 Lap/perc Monokróm (normál papír), 69 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi; , 11 sec. with flatbed scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 200 dpi; , 32 sec. with flatbed scan |
| Szkennelés felbontása | 600 dpi x 1.200 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, TIFF, PDF |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Papírtálcák száma | 1 |
| Papírformátumok | C6 (Boríték), B5, A6, A5, A4, Legal, Felhasználó által definiált, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (boríték), DL (boríték), 16:9 |
| Kétoldalas | Manuális |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 30 Lap |
| Papírtálca kapacitása | 100 Lap Normál, 100 Lap maximális, 20 Fotólap |
| Hordozó feldolgozása | Szegély nélküli nyomtatás |
| Energiafogyasztás | 12 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,4 Watt (alvó módban), 3,9 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), ENERGY STAR® qualified |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V |
| Termék mérete | 375 x 347 x 179 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 3,9 kg |
| Zajszint | 6,5 B (A) Epson Premium Glossy Photo Paper használatával/Photo RPM módban - 52 dB (A) Epson Premium Glossy Photo Paper használatával/Photo RPM módban |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP SP3, Windows Server 2003 R2, Windows XP Professional x64 Edition |
| Mellékelt szoftverek | Epson Scan |
| Csatlakozók | USB |
| A doboz tartalma | 4 db 70 ml-es, színenként cserélhető tintapalack (Bk,C,Y,M) + 1 db extra fekete tintapalack, Nyomtató, Tápkábel, Beállítási utasítás, Szoftver (CD), Garancia dokumentum |
| Colour | Black |
| Garancia | 12+24 hónap Bevitel, 30.000 Oldal |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 8.100 Oldal |
| Színes oldalkapacitás | 6.500 Oldal |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
