Epson SureColor SC-T2100
Asztali műszaki nyomtatóAlacsony költségű, belépő szintű, asztali, nagy formátumú nyomtató, a műszaki nyomtatók piacának legkisebb helyigényével.1
Az SC-T2100 egy olyan belépő szintű, nagyformátumú nyomtató, amely lehetővé teszi az árérzékeny felhasználóknak a nagy részletességű műszaki és CAD rajzok nyomtatását, akár 24"-os szélességben. A célközönséget azok a felhasználók jelentik, akiknek olyan professzionális szintű, műszaki felhasználásra szánt nyomtatóra van szükségük, amelynek alacsony a teljes birtoklási költsége: mindegy, hogy ön szabadúszó építész, mérnök, diák vagy éppen reklámszakember, ugyanolyan fontos az az igénye, hogy pontosan, precízen és megbízhatóan nyomtasson.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | C11CJ77301A0 |
Leírás
Paraméterek
| Nyomtatási mód | PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Tintatechnológia | Pigmenttinta, Ultrachrome® XD2 |
| Number of colours | 4 colour |
| Színek | Mattfekete [Pigment], Cián [Pigment], Sárga [Pigment], Bíbor [Pigment] |
| Colours Capacity | Black [50ml, 80ml], Cyan [26ml, 50ml], Yellow [26ml, 50ml], Magenta [26ml, 50ml] |
| Legkisebb cseppméret | 4 pl |
| Minimum line width | 0,07 mm |
| Line accuracy | +/- 0,26 |
| Print from | PC, MAC, Mobile Device, Direct USB, Mobile Device (WiFi Direct) |
| Fúvóka konfiguráció | 800 fúvóka fekete, 800 Fúvókák száma színenként |
| Nyomtatási felbontás | 2.400 x 1.200 dpi |
| Papírformátumok | 24 " (61,0 cm), 17 " (43,2 cm), A1 (59,4x84,1 cm), A2 (42,0x59,4 cm), A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), B1 (72,8x102,8 cm), B2 (51,4x72,8 cm), B3 (36,4cmx51,4 m), B4 (25,7x36,4 cm) |
| Nyomtatási margók (vágottpapír) | 1. mód:3 mm (felül), 3 mm (jobb), 3 mm (alsó), 3 mm (bal) |
| Nyomtatási margók (tekercspapír) | 1. mód:3 mm (felül), 3 mm (jobb), 3 mm (alsó), 3 mm (bal) |
| Vastagság | Single Sheet 0,3 mm, Roll 0,3 mm |
| Használható papírvastagság | 0,05 mm - 0,27 mm |
| Automatikus dokumentum-behúzás | Alap (beépített) |
| Roll Capacity - Diameter | Roll 1:119 mm |
| Roll Capacity - Weight | Roll 1:4.200 g |
| Energiafogyasztás | 28 Watt, 8 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 970 x 505 x 230 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 27 kg |
| Hangteljesítmény | Működés közben:7,5 B (A) |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Apple AirPrint, Epson Cloud Solution PORT |
| Zajszint | Működés közben:49 dB (A) - készenléti üzemmódban:32 dB (A) |
| A doboz tartalma | Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Színenként cserélhető tintapatronok, Maintenance box, Beállítási utasítás, Spindle Unit(s), SureColor T-Series Printer, Használati utasítás (CD), Garancia dokumentumok |
| Opcionális extrák | Printer Stand with Stacking Print Basket, Cover Plus warranty extensions, Roll feed spindle 24" LFP, Stacker |
| Memória | Nyomtató:1 GB |
| Scanner included with printer | Opcionális |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Emulációk | ESC/P-R, HP-GL2, RTL, TIFF, JPEG |
| Jellemzők | Érintőképernyő |
| Csatlakozók | USB 3.0, Gigabites Ethernet-csatoló, Ethernet interfész (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Wi-Fi Direct |
| Opcionális szoftverek & megoldások | Epson Print Automate, Dinax Mirage |
| Security | TLS, SSL, SNMP, IPSec, IPv6, IEEE802 |
| Hordozó feldolgozása | Automatikus dokumentum-behúzás, Automata vágó, Automatikus váltás a frontoldali és a hátsó pozíció között, Tekercspapír |
| Garancia | 12 hónap Helyszíni szerviz |
| LCD és memóriakártyák | LCD kijelző, színes, érintőpanel, 10,9 cm átló |
| Támogatott modellek | Epson WorkForce DS-6500, Epson WorkForce DS-60000 |
| Kiadvány-formátum | JPEG, TIFF, PDF, Szkennelés adatvédett PDF-be, PDF/A |
Vélemények
Hasonló termékek
Nagy formátumú CAD nyomtató
- Ezzel a belépő szintű, nagy formátumú nyomtatóval a felhasználók részletgazdag műszaki és CAD-rajzokat nyomtathatnak, akár 24 hüvelykes méretben is.
- A termékcsalád legkisebb helyigényű nyomtatója
- Vezeték nélküli nyomtatás
- Akár 24 hüvelykes méret
- Az SC-T3100 esetében a hangsúly a részletességen, az átmenőteljesítményen és a nyomat méretén van (amely akár 24 hüvelykes is lehet). A célközönséget azok a felhasználók jelentik, akiknek olyan professzionális szintű, műszaki felhasználásra szánt nyomtatóra van szükségük, amelynek alacsony a teljes birtoklási költsége. Mindegy, hogy Ön építész, diák, mérnök vagy éppen reklámszakember, ugyanolyan fontos az az igénye, hogy pontosan, megbízhatóan és nagy részletességgel nyomtasson. Az állvány tartozék.
- 1 év gyártói helyszíni garancia
► Hivatalos ajánlatkérés itt
Nagy formátumú nyomtató – műszaki
- Letisztult formavilág
- Vezeték nélküli nyomtatás
- Akár 36 hüvelykes méret
