Epson WF-C8690DWF A3 MFP
|
Kiváló teljesítmény, alacsony költségek Az Epson WF-C8690DWF A3 MFD multifunkciós nyomtató a munkakedvelő iroda nélkülözhetetlen kelléke. Megvan benne minden, amire neked és kollégáidnak szüksége lehet. Gyors és hatékony nyomtatás, tökéletes minőségű szkennelés, akár mobileszközről való kezelhetőséggel is. Ez a nyomtató irodád egyik leghasznosabb munkatársa lesz. Ha ezt a multifunkcionális nyomtatót választjátok, nincs több felesleges időpazarlás, hiszen nincs felmelegedési idő, és az első oldal elkészülésének ideje mindössze 5,5 másodperc. Akkor is, ha nulláról, azaz a készenléti üzemmódból indítod a folyamatot. A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Azonnali készleten |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 19. |
| Cikkszám: | C11CG68401-másolata-2 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
A nyomtató, mely nem ijed meg a folyamatos munkától
Az Epson WF-C8690DWF A3 MFD-t úgy tervezték, hogy folyamatos működés mellett is hatékonyan tudjon dolgozni, miközben a lehető legkevesebb energiát használja fel. Alkalmazásával egyszerre maximalizálhatod a termelékenységet és minimalizálhatod a munkával járó áramfogyasztás költségeit.
Az automatikus kétoldalas nyomtatás, szkennelés, másolás és faxolás lehetősége a gyors és hatékony munka alapköve. A szoftverek és eszközök széles választéka segítséget nyújt abban, hogy a nyomtatót távolról is kezelhesd. Az NFC és a vezeték nélküli csatlakoztathatóság a mobileszközökről történő nyomtatást is támogatja.
Alacsony fenntarthatóság és környezetbarát működés: ezt kínálja ez az A3-as üzleti tintasugaras MFD nyomtató
Az Epson WF-C8690DWF A3 MFD használatával nem csak a fenntartási költségek, de a környezetre gyakorolt hatás is csökkentető. A tintasugaras nyomtatás hőmentes technológiája segít az energiafelhasználás minimalizálásában, míg a nagy tintakapacitásnak köszönhetően kevesebb kellékanyagra lesz szükséged, így a munka során kitermelt hulladék is kisebb mennyiségű
A multifunkcionális nyomtató segítségével többféle nyomathordozóra, például újrahasznosított papírra, fényes nyomathordozóra, borítékra és címkére is dolgozhatsz. Akár 11 500 fekete-fehér és 8000 színes oldalt nyomtathatsz anélkül, hogy tintapatront kellene cserélned. Ingyenes szállítással és akár 1 munkanapon belüli kiszállítással.
Paraméterek
| Nyomtatási mód | PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 800 fúvóka fekete, 800 Fúvóka színenként |
| Legkisebb cseppméret | 4,6 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | DURABrite™ Pro |
| Kategória | Középső munkacsoport, Osztály |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| (Nyomtatás) Első oldalig eltelt idő | Monokróm 5,5 másodperc, Colour 5,5 másodperc |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 24 Lap/perc Monokróm, 24 Lap/perc Colour |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 16 A4 oldal/perc Monokróm, 16 A4 oldal/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség (A3) ISO/IEC 24734 | 13 Lap/perc Monokróm, 13 Lap/perc Colour |
| Duplex Nyomtatás Sebesség (A3) ISO/IEC 24734 | 11 A4 oldal/perc Monokróm, 11 A4 oldal/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 35 Lap/perc Monokróm (normál papír), 35 Lap/perc Colour (normál papír) |
| Nyomtatási felbontás | 4.800 x 1.200 dpi |
| Terhelhetőség | 75.000 Oldal havonta |
| Recommended Duty Cycle | 500 - 5.000 Oldal havonta |
| Színek | Fekete, Cián, Sárga, Bíbor |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi (with ADF); , 25 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 4 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi (with ADF); , 45 ipm with ADF scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 200 dpi (with ADF); , 25 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 5 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (színes A4 -es) | 200 dpi (with ADF); , 45 ipm with ADF scan |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Optikai felbontás (ADF) | 600 dpi x 600 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Fejlett dokumentum-integrálás | Szkennelés e-mailben küldéshez, Szkennelés FTP-n küldéshez, Szkennelés Microsoft SharePoint® részére, Szkennelés hálózati mappába, Számítógép (Epson Document Capture Pro), USB-memóriaeszköz |
| Kiadvány-formátum | JPEG, TIFF, PDF |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Fax típusa | Fekete-fehér és színes faxolás |
| Faxátviteli sebesség | akár 33,6 kbps / kb. 3 mp/oldal |
| Hibajavítás módja | CCITU/ITU Group3 fax hibajavító móddal |
| Gyorstárcsázás (max.) | 2.000 név és szám |
| Oldalmemória | akár 550 oldal/6 MB (ITU-T 1. sz. táblázata) |
| Faxfunkciók | Faxolás PC-n keresztül, Automatikus újratárcsázás, Címjegyzék, Késleltetett küldés, Faxkörözvény |
| Másolási sebesség | -ig 22 ipm Black, -ig 21 ipm Colour |
| *Simplex ADF 600 x 600 dpi (ISO/ IEC 24735) | |
| Másolási felbontás (dpi) | 600 x 1200 |
| Kicsinyítés/nagyítás | 25 % - 400 % Auto fit function |
| Maximális példányszám | 999 |
| Maximális másolási méret | A3 |
| Csatlakozók, Hálózati nyomtatás protokollja | IPP, LPD, Port 9100, WSD |
| Hálózatkezelés protokollja | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, Ping |
| Csatlakozók | USB 3.0 Type B, Ethernet interfész (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Wi-Fi Direct, USB-csatlakozó, Near Field Communication (NFC), A típusú USB 2.0 (2x) |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA2 Enterprise, WPA2 PSK (AES) |
| Hálózati protokollok | TCP/IPv4, TCP/IPv6 |
| Papírformátumok | A4, A5, A6, B5, C6 (Boríték), C4 (Boríték), No. 10 (boríték), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 16:9, Legal, A3, A3+ |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 50 Oldal |
| Használható papírsúly | 64 g/m² - 300 g/m² |
| Kétoldalas | igen |
| Papírbemenet alapkiépítésben | 335 Lap Normál, 85 Lap MP tray, 250 Lap paper tray |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 250 Lap |
| Papírtálca kapacitása | 335 Lap Normál, 1.835 Lap maximális |
| Standard paper tray(s) | 85 lapos többcélú tálca, 250-sheet paper tray |
| Opcionális papírtálcák | 3 x 500 lapos papírtálca, Cabinet |
| Behelyezhető maximális papírmennyiség | 1.835 |
| Hátsó papíradagolási útvonal (speciális nyomathordozók) | Igen |
| Papírtálcák száma | 3 |
| Papírbemenet neve | RASF |
| Papírformátumok | A3+, A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, C4 (Boríték), C5 (Boríték), C6 (Boríték), DL (boríték), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, HLT, Felhasználó által definiált, Legal, Executive, SRA3, Bulvárlap |
| Egyéni méret | Min. 55x 330 mm to Max 127x 1.200 mm |
| Kompatibilis papírsúly | 64 g/m² - 300 g/m² |
| 1. papírkapacitás | 85 80gsm |
| Nyomathordozó-típus | Sima papír, Újrahasznosított papír, Színes papír, Levélpapír, Glossy Photo Paper |
| Papírbemenet neve | C1 |
| Papírformátumok | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, HLT, Legal, Executive, Bulvárlap |
| Kompatibilis papírsúly | 64 g/m² - 200 g/m² |
| 1. papírkapacitás | 250 80gsm |
| Nyomathordozó-típus | Sima papír, Újrahasznosított papír, Színes papír, Levélpapír |
| Kétoldalas papíradagoló | Papírbemenet neve |
| Kétoldalas Papírformátumok | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, HLT, Legal, Executive |
| Kompatibilis papírsúly | 64 g/m² - 150 g/m² |
| Energiafogyasztás | 39 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 1,3 Watt (alvó módban), 18 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), ENERGY STAR® qualified, TEC 0,2 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 220 V - 240 V |
| Termék méretei | 613 x 755 x 493 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 45,8 kg |
| Zajszint | 6,8 B (A) ISO 7779 szerinti nyomtatási minta Epson Premium Glossy Photo Paper fotópapírra / Photo RPM üzemmódban - 51 dB (A) ISO 9226 szerint |
| Kompatibilis operációs rendszer | Android 4.0+, Linux, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1, Windows 8.1 x64 Edition, Windows Server 2003, Windows Server 2003 (32/64 bites), Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64 bites), Windows XP SP3, Windows XP Professional x64 Edition SP2 |
| Hangteljesítmény | Működés közben:6,8 B (A) |
| Hangnyomás | Működés közben:51 dB (A) |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Áramellátás | 220 V, 240 V |
| A doboz tartalma | Nyomtató, Tápkábel, Rövid beállítási útmutató, Felhasználói kézikönyv (CD-ROM), Warranty card |
| Jellemzők | Érintőképernyő, Közvetlen szkennelés és nyomtatás számítógép nélkül, Közvetlen nyomtatás USB kulcsról |
| LCD kijelző Típus | Szín, Érintőképernyő, Átlós:12,7 cm |
| Hordozó feldolgozása | Automatikus kétoldalas nyomtatás (A4/A3, egyszerű irodai papír), Speciális médiához való hátsó adagolás, Thick Media Support |
| Biztonsági funkciók | A hozzáférés korlátozása az Epson Web Config segítségével, Biztonságos bizalmas nyomtatás PIN-kódos kiadással, LDAP Címjegyzék, IPsec, IEEE802.1x, SSL (Kiszolgáló-hitelesítés), Rendszergazda üzemmód panel |
| Emulációk | PCL5c, PCL6, ESC/P-R, PostScript 3, PDF 1.7 |
Vélemények
Hasonló termékek
Ehhez a nyomtatóhoz egyedi beállítási segédlet is jár!
Kiváló teljesítmény, alacsony költségek
Az Epson WF-C8690DWF A3 MFD multifunkciós nyomtató a munkakedvelő iroda nélkülözhetetlen kelléke. Megvan benne minden, amire neked és kollégáidnak szüksége lehet. Gyors és hatékony nyomtatás, tökéletes minőségű szkennelés, akár mobileszközről való kezelhetőséggel is. Ez a nyomtató irodád egyik leghasznosabb munkatársa lesz.
Ha ezt a multifunkcionális nyomtatót választjátok, nincs több felesleges időpazarlás, hiszen nincs felmelegedési idő, és az első oldal elkészülésének ideje mindössze 5,5 másodperc. Akkor is, ha nulláról, azaz a készenléti üzemmódból indítod a folyamatot.
A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, jelöld ki, és tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Ehhez a nyomtatóhoz egyedi beállítási segédlet is jár!
Kiváló teljesítmény, alacsony költségek
Az Epson WF-C8690DWF A3 MFD multifunkciós nyomtató a munkakedvelő iroda nélkülözhetetlen kelléke. Megvan benne minden, amire neked és kollégáidnak szüksége lehet. Gyors és hatékony nyomtatás, tökéletes minőségű szkennelés, akár mobileszközről való kezelhetőséggel is. Ez a nyomtató irodád egyik leghasznosabb munkatársa lesz.
Ha ezt a multifunkcionális nyomtatót választjátok, nincs több felesleges időpazarlás, hiszen nincs felmelegedési idő, és az első oldal elkészülésének ideje mindössze 5,5 másodperc. Akkor is, ha nulláról, azaz a készenléti üzemmódból indítod a folyamatot.
A nyomtatóhoz nem jár gyárilag USB kábel. Ha kéred az USB kábelt is a nyomtató mellé, tedd kosárba a nyomtatóval együtt.
Környezetbarát A3+ multifunkciós nyomtató
- nyomtat, másol, szkennel, faxol
- automata kétoldalas nyomtatás, másolás és szkennelés
- 750 lapos alsó adagoló + 80 lapos hátsó adagoló
- Hálózati, USB, WI-FI, mobil nyomtatás, akár közvetlenül telefonról, táblagépről és pendrive-ról is
- bizalmas dokumentumok kezelése titkosított nyomtatással
- 10 000 oldalas fekete/ 7 000 oldalas színes festék kapacitás
- azonnal száradó, tökéletes uv- és vízálló nyomatok rendkívül alacsony nyomtatási költséggel
- 5 év megkötésektől mentes gyártói garancia
