Epson EB-L630U lézerprojektor
Lézeres kivetítési megoldásAz EB-L630U fix objektíves lézerprojektor 6200 lumen fényerejével ideális oktatási, vállalati, kereskedelmi és turisztikai látványosságok számára.
A 3LCD technológia piacvezetőjeként az Epson szüntelenül fejleszti nagy fényerejű lézerprojektorait a még kisebb és kompaktabb kivetítési megoldásokkal. Az EB-L630U még hatékonyabb, gyakorlatiasabb és kreatívabb kivetítő alkalmazásokat biztosít számos különböző iparág számára.
Szállítási és készlet információk
Garanciális információk |
|
| Elérhetőség: | Érdeklődj az elérhetőségről |
| Várható érkezés futárral vagy személyes átvétel esetén: | 2026. május 28. |
| Cikkszám: | V11HA26040 |
|
Hivatalos ajánlatkérés ide kattintva érhető el
|
|
Leírás
Paraméterek
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| LCD panel | 0,67 hüvelyk ezzel:C2 Fine |
| Színesfény kibocsátás | 6.200 Lumen- 4.340 Lumen (gazdaságos) az IDMS15.4 szabványnak megfelelően |
| Fehérfény kibocsátás | 6.200 Lumen - 4.340 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2012 szabványnak megfelelően |
| Felbontás | WUXGA, 1920 x 1200, 16:10 |
| Nagy felbontás | Full HD |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | Over 2.500.000:1 |
| Fényforrás | Lézer |
| Fényforrás | 20.000 Óra Durability High, 30.000 Óra Durability Eco |
| Keystone-korrekció | Manuális függőleges:± 30 °, Manuális vízszintes ± 30 ° |
| Videoszerkesztés | 10 Bit |
| Színreprodukció | akár 1,07 milliárd szín |
| Vetítési arány | 1,35 - 2,20:1 |
| Zoom | Manual, Factor:1 - 1,6 |
| Az objektív zoom tartománya | 1,35 - 2,2:1 |
| Objektív | Optikai |
| Lencseváltás | Manuális - Függőleges ± 50 %, vízszintes ± 20 % |
| Vetítési méret | 50 hüvelyk - 500 hüvelyk |
| Vetítési távolság – Nagy látószög | 1,4 m - 14,8 m |
| Vetítési távolság - Tele | 2,4 m - 23,8 m |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,44 m - 23,84 m |
| Az objektív F értéke | 1,5 - 1,7 |
| Gyújtótávolság | 20 mm - 31,8 mm |
| Fókusz | Kézi |
| Csatlakozók | A típusú USB 2.0, B típusú USB 2.0, RS-232C, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Vezeték nélküli LAN b/g/n (2,4 GHz), Vezeték nélküli LAN a/n (5 GHz), VGA be (2x), VGA ki, HDMI ki, HDBaseT, Miracast, Sztereó minidugasz audio kimenet, Sztereó minidugasz audio bemenet (2x), HDMI (HDCP 2.3) (2x), A típusú USB 2 lejátszás |
| Okostelefon-csatlakoztatás | Ad-hoc / Infrastruktúra |
| Hálózati protokoll | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Biztonság | Kensington-Schutz, Vezérlőfelület zárása, Nyílás biztonsági kábel számára, Rögzítőfül a vezeték nélküli LAN modulhoz, Vezeték nélküli LAN biztonsági funkciók, Jelszavas védelem |
| 2D színmódok | Dinamikus, Mozi, Bemutató, sRGB, DICOM SIM |
| Jellemzők | A/V mute, Ívkorrekció, Automatikus bekapcsolás, Automatikus forráskeresés, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Daisy Chain-vetítés, Digitális zoom, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Edge Blending technológia, Kezdőlap, Vízszintes és függőleges trapézkorrekció, JPEG-nézegető, Hosszú fényforrás-élettartam, PC nélkül, Power on button, Quick Corner, Ütemezés funkció, Képernyőtükrözés, Osztott képernyő funkció, Super resolution, Ultraszéles kijelző (16:6), Volume control, Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Szín-üzemmódok | Mozi, Dinamikus, Prezentáció, sRGB, DICOM SIM, Multi Projection |
| Projector control | via:Crestron Integrated Partner, Extron IP Link, Extron XTP, AMX-eszköz észlelése, Control4 Simple Device Discovery protokoll |
| Energiafogyasztás | 345 Watt, 258 Watt (gazdaságos), 0,3 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Tápfeszültség | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz |
| Termék méretei | 440 x 339 x 136 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 8,4 kg |
| Zajszint | Normál:38 dB (A) - Gazdaságos:27 dB (A) |
| Hőmérséklet | Tárolás -10°C - 60°C |
| Páratartalom | Üzemeltetés 20% - 80%, Tárolás 10% - 90% |
| Opciók | Csatlakozó- és vezérlődoboz, Dokumentumkamera, Külső hangszóró, HDBaseT Átjátszó, MB22 mennyezeti konzol, Vezeték nélküli LAN modul |
| Hangszóró | 10 Watt |
| A doboz tartalma | Kábelburkolat, Készülék, Tápkábel, Távvezérlő elemekkel, User guide, Garancia dokumentumok |
| Szoba/Alkalmazás típusa | Tárgyalóterem, Nagy tárgyalótermi/Előadótermi, Együttműködési terület/Osztályterem, Projection Mapping, Kültéri/kiskereskedelmi, Turisztikai látványosság |
| Elhelyezés | Mennyezethez rögzített, Asztali készülékek |
| Színes | Fehér |
| TCO tanúsítvány | For further information relating to TCO Certified please visit https://tcocertified.com/files/certification/Information-document-for-end-users.pdf |
| Garancia | 36 hónap Bevitel |
Vélemények
Hasonló termékek
WUXGA lézerprojektor
A sokoldalú csatlakoztathatósággal jellemezhető EB-L720U nagy teljesítményű, nagy fényerejű lézerprojektorként ideális megjelenítési megoldás a hatékony együttműködéshez.
- Nagy fényerejű kivetítési megoldás
- Nagy formátumú méretezhetőség
- Fejlett csatlakoztathatóság
- Gyors üzembe helyezés
Az Epson EB-L720U egy professzionális, kompakt lézeres projektor, amely tökéletesen alkalmas a nagyobb teremben való prezentációkhoz. A projektor kiváló minőségű WUXGA felbontású (1920 x 1200) képet biztosít, amelyet akár 7500 ANSI lumen fénysűrűséggel is megtekinthetünk.
Az Epson EB-L720U rendelkezik egy 1.6x optikai zoom funkcióval és egy automatikus keystone funkcióval is, így a projektor sokoldalúan használható. Az Epson EB-L720U berendezéssel rendelkezik egy HDMI bemenettel és egy USB Type B porttal is, így az eszköz sokféle forrásból tud adatot fogadni.
A projektor továbbá tartalmazza az EasyMP Network Projection szoftvert is, amellyel lehetővé válik a vezeték nélküli csatlakozás más eszközhöz vagy hordozható eszközhöz. Az Epson EB-L720U energiatakarékos technológián alapul és csendes működéssel rendelkezik, így ideális vételi opciónak tekinthető minden olyan helyszínre vagy intenzív prezentációnra, ahol fontos a zajmentes munkahelyi környezet megtartása.
- WUXGA lézerprojektor
- 6000 lumen fényerő
- HDBaseT-csatlakozás
- Ötéves, 12 000 üzemórás garancia
Megoldás a digitális reklámra
- Ultra rövid vetítési távolság
- Akár 130" méretű kép
- 5000 lumen
- Rugalmas lejátszás
Az EB-805F 1080p Full HD képminőséggel jellemezhető, és látványos, informatív megjelenést garantál a kiskereskedelmi és a vendéglátóipari alkalmazások, továbbá a turisztikai látványosságok számára.
